Штамбові троянди

Троянда Félicité-Perpétue Weeping Standard фото
Арт: 513041
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
149 95 грн.
Детальніше
Троянда Félicité-Perpétue Weeping StandardКупити троянди та кущі Троянда Félicité-Perpétue Weeping Standard та оформити доставку поштою по всій території України: К...

Відгуки, Штамбові троянди


Штамбові троянди: особливості догляду. Доставка штамбових троянд поштою

Все більшу популярність в Україні набувають елегантні і аристократичні штамбові троянди. Це квіти, які здатні прикрасити будь-який сад. Вони довго і рясно цвітуть на довгій ніжці-стволику (штамбі). Часто такі троянди використовують для прикрашання парадних зон, в одиночних або групових посадках. Найбільш популярні сорти такого виду квітів: «Куїн Елізабет», «Фараон», «Ранок Москви» і «Пікаділі».

Купити саджанці штамбових троянд Ви можете у нас оптом чи вроздріб в Києві.

Але перш ніж купити штамбові троянди, варто більш детально ознайомитися з основними правилами догляду за цими прекрасними рослинами. Її посадку здійснюють навесні, коли температура грунту не нижче 10 ° С. Ямка повинна бути не дуже глибока і головне саму троянду потрібно висаджувати під кутом 30 °. Це допоможе уникнути поломки штамба. Під час сухої погоди грунт потребує додаткового укриття (тирсою або вологим мохом). Що стосується поливу, то його здійснюють протягом усього періоду адаптації. Обрізку молодого штамба не потрібно проводити, за винятком пошкоджених пагонів. У наступні роки обрізка рослини здійснюється на весні. Головне, вчасно вкрити штамб на зиму. Вже після перших заморозків рослину необхідно вкрити зверху до низу, або підкопавши грунт, нахилити штамб на землю і вкрити. З приходом весни штамб відразу ставиться на опору. Якщо не поставити опору, то при сильних поривах вітру штамб може зламатися і рослина загине.

Інтернет-магазин Флоріум пропонує штамбові троянди купити за найбільш вигідною ціною. У каталозі можна детально ознайомитися з асортиментом, замовити та купити якісний товар з доставкою поштою по всій території країни. Ми здійснюємо продаж товару тільки відмінної якості.

Наш інтернет магазин саджанців троянд надає вам можливість купити чудовий посадковий матеріал квітів, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка і купити штамбові троянди по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :