Саджанці штамбових троянд

Штамбові троянди представляють собою деревця, а не типові кущі. Вони мають добре розгалужену крону зі здоровими здерев'янілими пагонами в їх підставі і рівну частину стовбура (штамб). Стовбур, в свою чергу, з'єднує кореневу шийку і перші нижні гілки рослини. Асортимент представлений напів-штамба, штамба і плакучими штамба з різних розплідників. Ці деревця красиво виглядають на газоні в одиночній посадці або в оточенні інших троянд невисокого зросту (мініатюрні, почвопокривні, патіо). Ми пропонуємо вам купити саджанці недорого. Поставляємо з кращих розплідників в контейнерах, і як живець з коренем.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ШТАМБОВИХ ТРОЯНД»


Показати більше продуктів

Відгуки, Штамбові троянди

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Штамбові троянди - це особливо декоративні форми троянд. Вони з’являються після розмноження цінних сортів на стовбурі підщепи (спеціально вирощується шипшина, наприклад, Rosa canina 'Pfenders').

відповісти на відгук

Штамбові троянди: особливості догляду. Доставка штамбових троянд поштою

Все більшу популярність в Україні набувають елегантні і аристократичні штамбові троянди. Це квіти, які здатні прикрасити будь-який сад. Вони довго і рясно цвітуть на довгій ніжці-стволику (штамбі). Часто такі троянди використовують для прикрашання парадних зон, в одиночних або групових посадках. Найбільш популярні сорти такого виду квітів: «Куїн Елізабет», «Фараон», «Ранок Москви» і «Пікаділі».

Купити саджанці штамбових троянд Ви можете у нас оптом чи вроздріб в Києві.

Але перш ніж купити штамбові троянди, варто більш детально ознайомитися з основними правилами догляду за цими прекрасними рослинами. Її посадку здійснюють навесні, коли температура грунту не нижче 10 ° С. Ямка повинна бути не дуже глибока і головне саму троянду потрібно висаджувати під кутом 30 °. Це допоможе уникнути поломки штамба. Під час сухої погоди грунт потребує додаткового укриття (тирсою або вологим мохом). Що стосується поливу, то його здійснюють протягом усього періоду адаптації. Обрізку молодого штамба не потрібно проводити, за винятком пошкоджених пагонів. У наступні роки обрізка рослини здійснюється на весні. Головне, вчасно вкрити штамб на зиму. Вже після перших заморозків рослину необхідно вкрити зверху до низу, або підкопавши грунт, нахилити штамб на землю і вкрити. З приходом весни штамб відразу ставиться на опору. Якщо не поставити опору, то при сильних поривах вітру штамб може зламатися і рослина загине.

Інтернет-магазин Флоріум пропонує штамбові троянди купити за найбільш вигідною ціною. У каталозі можна детально ознайомитися з асортиментом, замовити та купити якісний товар з доставкою поштою по всій території країни. Ми здійснюємо продаж товару тільки відмінної якості.

Наш інтернет магазин саджанців троянд надає вам можливість купити чудовий посадковий матеріал квітів, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.