Саджанці англійських троянд

Англійські троянди (English Rose) з'явилися завдяки Девіду Остіну. Одна з найбільших завдань селекціонерів кінця 20-го століття - відновити аромат троянди, покращуючи нові сорти. Троянди в англійському стилі відрізняються такими характеристиками як пишне цвітіння, густомахрові квітки і сильний запах, який повертає нас до старомодної чайної троянди. Проте, їх звички зростання, відмінне здоров'я, і, перш за все, повторне цвітіння, є поліпшенням у порівнянні з їх «батьками». Ми пропонуємо вам купити саджанці недорого. Поставляємо з кращих розплідників в контейнерах, і як живець з коренем.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ АНГЛІЙСЬКИХ ТРОЯНД»


Троянда Grace фото
код: 513011
1 шт в упаковці
4
499 95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, Англійські троянди

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Я замовила саджанці англійських троянд. Я отримала щільно упаковані рослини з грудкою землі. Мій перший сорт - троянда Rachel Louise Moran. Її квіти дуже красиві - фото не відображають їх «красу». Я дуже рекомендую цей магазин.

відповісти на відгук

Англійські троянди: барвисте різноманіття. Доставка англійських троянд поштою

Пахучі, пишні англійські троянди займають почесне місце в колекціях багатьох квітникарів. Високо цінуються не тільки за їх надзвичайно привабливий зовнішній вигляд і багата палітра ароматів, але й:

  • здатність до багаторазового цвітіння;
  • велика кількість листя;
  • висока стійкість до хвороб;
  • нескладна агротехніка.

Вони прекрасно почувають себе в європейському кліматі, добре переносять зимові морози.

Найбільш відомі англійські троянди

З ім'ям Девіда Остіна нерозривно пов'язані троянди англійської селекції. Він поставив перед собою мету - створити новий вигляд старовинних троянд, усунувши властиві їм недоліки. Завдання не з легких, але він чудово з ним впорався. У своєму розпліднику він вивів більше сотні сортів, які неодноразово удостоювалися вищих міжнародних нагород. Всесвітню популярність у 1983 році отримали розкішні кущові троянди Graham Thomas і Mary Rose.

Селекційна робота не припиняється, щорічно реєструється кілька нових сортів.

Купити саджанці англійських троянд

Сучасні варіації на тему класики незмінно популярні, тому завжди є охочі купити англійські троянди. Вони зачаровують на все життя своїм аристократизмом, вишуканістю форм, різноманіттям забарвлень, універсальністю використання. Асортимент веб порталу «Флоріум» дозволяє підібрати сорти на будь-який смак. Можна не побоюватися невідповідності або пересортиці, протягом трьох років надається гарантія якості. Рослини здорові і готові до посадки.

Англійські троянди поштою

На адресу покупців саджанці англійських троянд доставляються поштою або через компанії, що займаються перевезеннями вантажів. Транспортування саджанців троянд по Україні проводиться в гранично стислі терміни і посадковий матеріал при цьому не страждає, упаковка зберігає цілісність.