Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Саджанці яскраво-червоних троянд

Яскраво-червона троянда без шипів - символ пристрасті, любові і романтики. Хоча в природі майже немає яскраво-червоних троянд, багато прекрасних сорти були введені селекціонерами в розплідниках. До них відносяться сорти чайно-гібридних троянд, англійських і флорібунда. Для резонуючого ефекту рекомендуємо комбінувати червоні відтінки з помаранчевими і жовтими. Такі поєднання кольорів буквально піднімають температуру саду. Ми пропонуємо купити недорого саджанці, і гарантуємо, що ви отримаєте якісні рослини, вільні від вірусів. Вони поставляються в контейнерах, і як живець з коренем.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ЯСКРАВО-ЧЕРВОНИХ ТРОЯНД»


Троянда Sympathy фото
Арт: 512013
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 52 шт.
Ціна Ціна за упаковку
69 95 грн.
Роза Courage фото
Арт: 512078
К-ть в упаковці: 1 растение
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
79 95 грн.
Детальніше

Яскраво-червоні троянди: сорти і ціни. Доставка саджанців яскраво-червоних троянд поштою

Купити саджанці троянд в Україні, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка і купити яскраво-червоні троянди по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Відгуки, Яскраво-червоні троянди

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :