Цибулини пізньоцвіту (колхікума)

Пізньоцвіт або колхікум – це осінньоквітуча бульбоцибулинна рослина. Розцвітає пізньоцвіт ранньої осені і цвітуть до зими, до першого снігу. У цих рослин незвичайний ритм розвитку – спочатку з'являються квітки, а вже після зими – великі зелені листя. А на початку осені з-під землі починають з'являтися квітки. Квіти бузкового забарвлення, зібрані в велике суцвіття, яка нагадує букет крокусів. Всі наші рослини вирощені в Голландії.

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН ПІЗНЬОЦВІТУ»


Пізньоцвіт Rosy Dawn фото
код: 225004
1 в упаковці
5
64,95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Пізньоцвіт

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

Весной показал себя безвременник bulbocodium, потом нашла информацию, что это брандушка, довольно редкое растение. Советую.

відповісти на відгук

нет слов, чтобы описать красоту безвременника. махровый зацвел осенью, через две недели после получения посылки.

відповісти на відгук

Флориум - это лучший магазин луковичных, Вы работаете для клиентов и мы вам благодарны.

відповісти на відгук

Дуже ефектно виглядає пізньоцвіт в групових посадках під деревами і на якихось галявинах. Вони коли цвітуть, то це просто щось неймовірне) Такі мерехтливі рожевим квіточки ...

відповісти на відгук

Пізньоцвіт (колхікум)

Колхікум (Пізньоцвіт) – Cоlchicum - багаторічна бульбо-цибулинна рослина належить до родини лілійні. Ця рослина широко поширена в Європі, Північній Африці, Центральній і Західній Азії. Пізньоцвіт – отримав свою назву від грецької назви області в Західній Грузії (Колхіда). Пізньоцвіт осінній цвіте переважно в осінній період, що випливає з назви. Висота стебла 25-50 см, на якому розміщені, подовжено-ланцетні темно-зелені листки. Навесні листки виростають, а до початку літа вже відмирають.

Квіти пізньоцвіту забарвлені в найрізноманітніші кольори і досягають до 20 см у висоту. Пізньоцвіт містить в бульбах, і навіть в надземній частині, певну кількість різних алкалоїдів, які дуже небезпечні для здоров'я людини, так як дуже отруйні.

Як і більшість цибулинних пізньоцвіт - невибаглива рослина і росте як на сонячному місці, так і в півтіні, біля чагарників, високих трав.

Рослина люблять родючий, дренований, легкий ґрунт. Глибина посадки бульбоцибулини становить від 8-20 см, в залежності від розміру бульб. Під час осіннього цвітіння, квітки пізньоцвіту дуже вражаються слимаками, тому рекомендують добре прополювати навколо квітки бур'яни.

Пізньоцвіт осінній завжди можна купити в нашому магазині, де представлений широкий вибір найяскравіших сортів цієї прекрасної рослини. Будь-який покупець залишиться задоволеним, адже якість посадкового матеріалу стоїть на високому рівні.

Пізньоцвіт (колхікум) можна купити за самою низькою ціною тільки у нас.

Каталог інтернет магазину Флоріум пропонує цибулинні квіти купити, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.