Саджанці ароній

Горобина чорноплідна> або аронія чорноплідна – це чагарник з густим гіллям. Плоди-ягоди горобини чорноплідної зібрані в грони, кулястої форми, до сантиметра в діаметрі, чорного, з пурпуровим відтінком кольору. Ягоди мають м'якоть червоного кольору, соковиту, злегка в'язку. Сік чорноплідної горобини має темно-рубіновий відтінок. Ягоди чорноплідної горобини застосовують у лікувальних цілях. У плодах містяться мікро- і макроелементи, органічні кислоти, вітаміни, цукру, пектинові і дубильні речовини.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ АРОНІЙ»Наш магазин надає вам можливість купити саджанці плодових, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка саджанці чорноплідна горобина (Аронія) по всій Україні (Київ , Донецьк , Харків , Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано- Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.

Відгуки, Чорноплідна горобина (Аронія)

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса
Надія,

Аронія володіє дивовижною здатністю адаптуватися до різних умов, тому вирощування чорноплідної горобини не створює мені ніяких проблем. Рясне плодоношення спостерігається на повному сонці, але рослини переносять також півтінь і навіть тінь ( тоді у них менше ягід).

відповісти на відгук