Саджанці ароній

Горобина чорноплідна> або аронія чорноплідна – це чагарник з густим гіллям. Плоди-ягоди горобини чорноплідної зібрані в грони, кулястої форми, до сантиметра в діаметрі, чорного, з пурпуровим відтінком кольору. Ягоди мають м'якоть червоного кольору, соковиту, злегка в'язку. Сік чорноплідної горобини має темно-рубіновий відтінок. Ягоди чорноплідної горобини застосовують у лікувальних цілях. У плодах містяться мікро- і макроелементи, органічні кислоти, вітаміни, цукру, пектинові і дубильні речовини.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ АРОНІЙ»


Відгуки, Чорноплідна горобина (Аронія)

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Аронія володіє дивовижною здатністю адаптуватися до різних умов, тому вирощування чорноплідної горобини не створює мені ніяких проблем. Рясне плодоношення спостерігається на повному сонці, але рослини переносять також півтінь і навіть тінь ( тоді у них менше ягід).

відповісти на відгук

Посадили для красоты перед двором. Не высокая, но зеленая. Не капризная, и плоды дает. Но мы плоды не едим и ничего с ними не делаем. Хотя мама собирается в этом году))) Спасибо, довольны покупкой - получили то, что хотели.

відповісти на відгук

Наш магазин надає вам можливість купити саджанці плодових, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка саджанці чорноплідна горобина (Аронія) по всій Україні (Київ , Донецьк , Харків , Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано- Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.