Виробники насіння (компанії)

«КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ ВИРОБНИКІВ НАСІННЯ»


Кращі сорти насіння від виробників

-10%
Горох Лея фото
код: 706010
10 г в упаковці
6 26 грн. 6 95 грн.
-10%
Кресс-салат фото
код: 718022
1 г в упаковці
1
9 86 грн. 10 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відгуки, Виробники насіння

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

Купую голландські гібриди, найчастіше Нунхемс - жодного разу не пожалкувала витрачених коштів.
З одного куща відро томатів, а не оте сміття біля якого лазиш ввесь сезон і збереш в кращому випадку десяток помідорів.

відповісти на відгук

Нідерланди не повинні асоціюватися тільки з цибулинами тюльпанів і іншими декоративними рослинами. Ось звідки беруться відомі виробники рослинних насіння, таких як Баккер Бразерс, беджі Заден, Енза Заден, Нікерсон ЦВААН, Нунхем і Рейк Цваан.

відповісти на відгук

Родят как и заявлено и даже больше. Теперь только такие семена и беру. Свои больше не вывожу, почему-то нет такой урожайности со своих.

відповісти на відгук

на упаковках был указан производитель Украина, Голландия и Германия, всхожесть примерно одинаковая.

відповісти на відгук

Всі виробники насіння пропонують посадковий матеріал двох видів: сорти та гібриди. Догляд за першими більш легкий, другі відрізняться високою і головне заздалегідь прогнозованою врожайністю. Завдяки цьому оптові продажі гібридів отримали велику популярність серед професійних фермерів.

Для вирощування культур на дачних ділянках більшість жителів Києва воліють купувати широко відомі сорти від провідних виробників насіння овочів та квітів (Hem Genetics, Cherny, Syngenta). Однак перш ніж вибрати певну культуру і сорт, важливо переконатися в хорошій якості початкового матеріалу. Для цього необхідно вивчити репутацію компанії виробника та вибрати надійного продавця.

Великий каталог насіння

Інтернет магазин Флоріум радий запропонувати величезний вибір посадкового матеріалу від провідних виробників насіння квітів і овочів в Україні (Bejo Zaden, MoravoSeed, Hem Zaden, Nunhems, Clause). Все насіння, представлене у продажу, відповідає міжнародним вимогам якості, тому забезпечує відмінну схожість і врожайність.

Представлений в каталозі посадковий матеріал продається у фірмових упаковках від виробників насіння, які гарантують тривале зберігання і надійний захист від підробок. Для того щоб купити насіння оптом чи вроздріб, досить відвідати наш сайт. Кваліфіковані менеджери допоможуть вибрати ідеальний сорт для вирощування в певних умовах, проконсультують щодо строків висадки та особливостей догляду за рослиною. Доставка насіння від виробників зі світовим ім'ям здійснюється поштою. Перед відправкою вся продукція якісно упаковується. Тому ви можете не переживати, що під час транспортування насіння намокнуть або ушкодяться.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє дізнатися ціни насіння овочів, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити виробники насіння по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).