Насіння ТМ Яскрава

«КАТАЛОГ НАСІННЯ ТМ ЯСКРАВА»


Кабачок Малюк фото
код: 708055
3 г в упаковці
6 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відгуки, ТМ Яскрава

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Насіння поштою зручно і вигідно. Можна вибирати вподобані сорти, читати опис, порівнювати якості, а потім купувати. А якщо брати по акції, то можна істотно заощадити.

відповісти на відгук

ТМ Яскрава - саджанці за доступною ціною в інтернет-магазині Флоріум з доставкою.

Плануєте самостійно вирощувати овочі купивши насіння ТМ Яскрава? Це чудова ідея! Якщо ви хочете насолодитися багатими врожаями своєї ділянки, то не проґавте можливість купити насіння ТМ Яскрава найвищої якості. Наш інтернет магазин продає сертифіковане насіння від найкращих вітчизняних та закордонних виробників, тому наявний посадковий матеріал має високу схожість, гарантуючи успіх вирощування. І все це за доступною ціною!

Насіння ТМ Яскрава - широкий асортимент різних культур

Завдяки самостійному вирощуванню овочів ви отримаєте здоровий та органічний урожай власного виробництва. Самостійна підготовка розсади обмежує витрати на вирощування, дозволяє контролювати терміни сівби рослин, а також дає можливість освоїти малопопулярні види, саджанці яких важко купити, наприклад, диню або баклажани.

Насіння ТМ Яскрава - це широкий асортимент відомих та улюблених культур для нашої країни:

 • помідор;
 • огірок;
 • морква;
 • цибуля;
 • салат;
 • редис;
 • капуста;
 • селера;
 • кріп;
 • петрушка;
 • бобові й т.д.

Широкий вибір перевірених сортів із різноманітними термінами врожайності дозволить забезпечити смачними плодами на весь сезон! Все насіння овочів у магазині забезпечене великими описами, що містять інформацію про застосування, вимоги до положення та чутливість до шкідливих факторів навколишнього середовища.

Як підготувати насіння ТМ Яскрава до посадки?

Правильний термін посіву насіння є одним із найважливіших факторів, що впливають на успіх підприємства. Молоді рослини потребують не тільки вологи та відповідної температури, але й достатньої кількості сонячного світла протягом дня. Занадто рано посаджені зерна проростуть, але будуть млявими, слабкими та надмірно витягнутими до сонця. Про те, як садити насіння конкретних сортів, виробник повідомляє на звороті упаковки, проте варто знати основні правила та не починати вирощування до березня.

Як правильно сіяти насіння ТМ Яскрава на розсаду?

Якщо ви вже вирішили купити насіння ТМ Яскрава, то треба зазначити, що багато овочів та фруктів вегетацію починають не в ґрунті, а в горщику. Навесні заморозки бувають дуже суворими для ніжних рослин. Однак вам не потрібно одразу інвестувати у великі контейнери. На першому етапі вирощування досить неглибоких горщиків з отворами на дні, які перешкоджають гниттю коріння. Якщо ви хочете використовувати контейнери, що раніше вживалися, обов'язково ретельно очистіть внутрішню частину. Це не дозволить рослинам піддаватися впливу шкідливих патогенів, які можуть бути у залишках старого субстрату.

Основні правила:

 1. Перший фактор успіху - покупка або підготовка якісного ґрунту для посіву.
 2. Другий фактор, що впливає на здатність та швидкість проростання, є глибина, на яку ви помістите посадковий матеріал. Дрібні фракції висипають дуже тонким шаром землі або злегка прикривають субстратом. Велике збіжжя висаджують на глибину від половини до одного сантиметра. Хоча важко посіяти крихітні зерна рівномірно і з інтервалом, приділіть цьому заняттю певну увагу.
 3. Третій фактор - після того, як зерна були поміщені в субстрат, слідкуйте за постійною вологістю ґрунту. Проростання не станеться, якщо земля пересушена.
 4. Четвертий фактор - встановіть горщики в сонячному місці, без протягів і не схильному до температурних стрибків.
 5. П'ятий фактор - щодня стежте за тим, щоб на поверхні ґрунту не утворилася пліснява. Швидка реакція - обережно зняти заражений шар і обприскати землю відваром часнику, цибулі або посипати його корицею, рятуючи врожай, що знаходиться під загрозою.

Як посіяти насіння ТМ Яскрава у відкритий ґрунт?

Є група рослин, яка відмінно переносить посів у холодний ґрунт, для цього не любить пересадку або проростає досить легко, не потребуючи спеціальних обробок. Однак ґрунт повинен бути родючим, періодично піддаватися ретельному прополюванню, розпушування. Купити насіння ТМ Яскрава можна для того, щоб, залежно від типу рослини, висіяти або рівномірно рядами, або кілька штук у заздалегідь підготовлені лунки. Занадто густі сходи потрібно проріджувати. Для овочів, вирощених у землі, варто побудувати тунель із фольги або теплицю, де вони зійдуть набагато швидше, ніж на відкритому повітрі.

Як висаджувати розсаду у землю?

У відкритий ґрунт пересадку розсади проводять після хорошого прогріву верхнього шару ґрунту. Для рослин, стійких до холоду (наприклад, салату і капусти), температура ґрунту повинна становити + 10...+12°C, для томатів, баклажанів та перцю – +12...+14°C, а для теплолюбних культур (кавунів, гарбузів, огірків) – + 15 ... + 17 °C.

Де придбати насіння ТМ Яскрава?

Наш інтернет магазин пропонує насіння ТМ Яскрава у широкому асортименті овочів. Ви отримаєте посадковий матеріал найвищої якості зі швидкою обробкою та доставкою замовлення. У нас є численні сорти кожного виду овочів, що дозволяє урізноманітнити свій урожай. Наше насіння найвищої якості, гарантує успішне вирощування та високу врожайність.

Ви можете оформити замовлення без передоплати, ми оформимо післяплату, яка дозволяє оплатити замовлення на Укрпошті або Новій пошті. Якщо товару немає, зв'яжіться з нашим менеджером, щоб зорієнтуватися в приблизних термінах появи посадкового матеріалу на складі.