Цибулькові кімнатні рослини

-10%
Амариліc Red Glory фото
код: 201159
1 шт в упаковці
14
314 96 грн. 349 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відгуки, Цибулькові кімнатні

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 44 голоса

Отримала від Флоріума надзвичайно великі луковиці і не очікувала того дива, яке виросло. Амариліси нагадують інопланетні істоти на довгих ніжках. На жаль, не можу викласти всі фото тут.

відповісти на відгук

Получила луковицы гиппеаструма сортов Popov, Hеrcules, Purple Rain. Все луковицы крупные плотные с хорошими корнями. Спасибо.

відповісти на відгук

Свята минули... Але ці чудові квіти продовжують цвісти і приносити нам радість і позитив!

відповісти на відгук

Добрий день Флоріум!
Я вперше замовила у Вас по акції чудові квіти амаріліси (2 шт), це перше знайомство з цією квіткою. Отримала дуже швидко. Цибулинки трішки прихворіли але в середині січня зацвіли. Дякую за таку красу. Квіти великі і чудового кольору. Замовила ще і чекаю з нетерпінням березня. А ще не можу промовчати і не сказати що трохи раніше я замовляла у Вас тюльпани і залишила трішки, щоб спробувати посадити їх в кімнаті і задовго до приходу весни порадуватись їх цвітінню на підвіконні. І не повірите результат перевершив всі мої надії і сподівання. На день закоханих, коли за вікном лютував мороз і все було засипано великою товщою снігу на моєму підвіконні розпустилася незвичайна квітка жовтого кольору. Свято прийшло не очікувано. Чекаю що інші квіти мене порадують на 8 березня. Свято це стан душі, який ми можемо самі створити, але з Вашою допомогою. На що і в подальшому я розраховую.
З повагою Ваш шанувальник Галина.

відповісти на відгук

Присылали 2 луковицы амариллиса в подарок за заказ. До этого этих цветов у меня не было. И вот уже второй год эти красавцы радуют нас своим шикарным цветением. Спасибо Флориуму за приятные подарки и всегда качественный посадочный материал. Рекомендую магазин как надежного и порядочного поставцика. С ув.

відповісти на відгук

Дякую Флоріуму за якісні рослини, які приносять в наші оселі радість, тепло і хороший настрій в теперішні нелегкі часи.

відповісти на відгук

Замовляла амариліс в минулому році. Зацвів тільки зараз. Дякую ФЛОРІУМ, успіхів Вам і удачі !

відповісти на відгук