Цибулькові кімнатні рослини

Показати більше продуктів

Відгуки, Цибулькові кімнатні

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 10 голоса

Луковицы амариллиса превосходные. Одна даже уже с цветоносом Буду ждать цветения. Спасибо большое.

відповісти на відгук

Добрый день! Очень хороший магазин и прекрасные сотрудники!!! Сделала заказ и осталась очень довольна качеством обслуживания и материалом ,который мне прислали!!! Луковицы пришли крупные, хорошего качества. Товар упакован отлично!!! Всем рекомендую!!!!!!!!

відповісти на відгук

Найкращий магазин квітів.Замовляла весною дві цибульки процвіли по сорту,зараз повиростали у кожного по 8-10листочків ,наїли цибульки.Тепер замовила три сорта цибульки прийшли чудові!!!!В однієї дві стрілки та 3 діток ,тепер хвилююсь за неї як вона витримає таке .Рекомендую магазин усім знайомимМаю намір тільки тут замовляти новинки.

відповісти на відгук

Чудовий гіпеаструм- краса. Виписала з Флоріума. Крупноквітковий, махровий. Якісні цибулини, дуже вдячна за таку красу.

відповісти на відгук

Замовляла розового кольру,а отримала біленький.Квітка звісно чарівна,але колір не тей що очікувала.Сподіваюсь наступного разу помилки не буде.

відповісти на відгук

Заказываю не первый раз растения в этом магазине. Всегда остаюсь довольна: растения хорошие, упакованы аккуратно. Амарилисы очень порадовали, все луковицы зацвели,некоторые по две стрелы выпустили. Спасибо за комфортные покупки.

відповісти на відгук

Необыкновенный цветок! Радует своим экзотическим огромным цветком с февраля до конца весны. Спасибо флориуму за качественные луковицы и хорошее настроение покупателя!!!

відповісти на відгук

Амариліс - це моя слабкість, шкода поки не маю місця для великої кількості. Маю три і кілька діток і всі від Флоріуму. Минулого року не цвіли не захотіли, а цього року один красень зацвів(можливо посприяло добриво яке купила тут же для них). Та ще й приємно здивував випустив другу стрілку як тільки відцвіла перша. Жаль наплутала з табличками і тепер не знаю назви, думала що це Apple Blossom, а як зацвів засумнівалася.

відповісти на відгук