Кімнатна квітка заміокулькас

«КАТАЛОГ ЗАМІОКУЛЬКАСІВ»


Заміокулькас Zamilifolia фото
код: 398201
1 шт в упаковці
150 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Заміокулькас

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Замиокулькас - це ідеальна горшкова рослина для приміщень, де немає сонця.

відповісти на відгук

Заміокулькас: купити в Україні

Заміокулькас відноситься до екзотичних рослин, але на відміну від своїх тропічних побратимів, відрізняється дивовижною невибагливістю. Напевно, тому його так люблять встановлювати в офісах - мінімум уваги при відмінній декоративності. Втім, таку популярність в комерційних компаніях ще пов'язують з другим назвою рослини - доларову дерево.

Квітка досить незвичайний, вже починаючи зі структури. Справа в тому, що у нього відсутні гілки. Те ж, що здається стеблами, насправді - елементи листя. Варто також відзначити повільне зростання - за 10 років рослина може досягти не більше 1-го метра. Цвітіння - явище, на жаль, рідкісне, спостерігається лише в зрілому віці заміокулькаса. Втім, і без квітів рослина досить гарне, а тому варто купити вазон доларове дерево в інтернет магазині. Це дозволить зі смаком прикрасити приміщення з будь-яким інтер'єром.

Особливості догляду

Незважаючи на невибагливість квітки, все ж деякі правила догляду знати потрібно. По-перше, слід виділити для нього світле місце проживання, найкраще - підвіконня південних вікон. Світло - по можливості розсіяний, але і прямі промені Сонця не доставлять особливого клопоту африканського рослині. А ось тіні Zamioculcas не любить. Тому краще вікна на північній стороні, але з великою кількістю світла, ніж найпівденніший куточок, але в тіні.

А от щодо чого не варто турбуватися, так це полив. Квітка має спеціальну вологонакопиючу структуру, що дозволяє їй довгий час обходитися без води. А значить, важливо не переборщити з поливом, тобто не допускати надлишку вологи. Нехай краще її буде менше, ніж більше. В середньому достатньо одного разу на тиждень, а в зимовий період - взагалі 1 раз на місяць.

Протяги доларового дереву особливо не страшні, як і зниження температури. Правда, при цьому краще, щоб земля була сухою. Однак не варто виставляти це кімнатна рослина і в холодне місце, де температура нижче 12 градусів - це може бути згубним.

Перш ніж купити Заміокулькас, варто запастися добривами. Оптимальною вважається універсальна суміш. Також можна обприскувати листя рослини сечовиною або комплексним добривом. Розмноження здійснюється живцюванням і діленням куща. Посадка повинна проводитися максимально акуратно, щоб не пошкодилися коріння.

Флоріум - вигідно і швидко

Купити врієзію і вазон заміокулькас в Україні та Києві найвигідніше під «Флоріум». У нас проводиться продаж кімнатних рослин оптом і в роздріб, за демократичними цінами. Доставка - поштою, за допомогою транспортних компаній. Каталог з фото і відгуками допоможе визначитися у виборі необхідного сорту рослини.