Квітка фатсія японська (аралія)

«КАТАЛОГ ФАТСІЙ ЯПОНСЬКИХ »


Фатсія японська фото
код: 398301
1 шт в упаковці
150 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Фатсія японська

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Протягом вегетаційного періоду рослина має перебувати при температуру 18-24 ° С, а взимку має бути прохолодніше: 5-10 ° С. Цікаво, що фатсія переносить зниження температури до -7 градусів за Цельсієм.

відповісти на відгук

Фатсія японська - листя неповторної краси

Фатсія японська заслужила свою затребуваність у квітникарів завдяки декоративним якостям. Листя насиченого зеленого кольору, великі та яскраві, відразу ж привертають увагу до себе. Суцвіття рослини - у вигляді парасольки, складаються з дрібних квіток білого або жовтуватого кольору. Також дане кімнатна рослина має і плоди, які нагадують горобинова грона. Правда, в квартирних умовах цвітіння спостерігається досить рідко.

Аралія кімнатна, як ще називається ця рослина, налічує кілька сортів, з яких найбільш популярними можна назвати:

  • Фатсія «Variegata»;
  • «Moseri»;
  • Фатсія «Annelise»;
  • «Spider's Web».

Догляд за квіткою не вимагає особливих турбот, але і кидати все на самоплив теж не варто. Досить знати кілька рекомендацій, щоб домогтися гарного росту рослини і пишною крони.

Особливості догляду

Fatsia japonica є великим рослиною, а тому розміщувати його в малогабаритній кімнаті не варто. Кращим місцем стане простора вітальня або хол. Найбільшу популярність квітка отримав як раз в різних установах і офісах. До того ж, він чудово очищає повітря, що зробило його частим гостем поліклінік.

Освітлення потрібно розсіяне, не надто інтенсивне, але і без зайвого затінення. Правда, деякі сорти спокійно реагують на тінь, але тут краще орієнтуватися на забарвлення листя. Наявність строкатих плям говорить про те, що цей сорт любить яскраве світло. Цей же показник варто враховувати і при виборі температурного режиму. Якщо листя строкаті, значить це теплолюбний сорт, і допускати температуру нижче 16 градусів не можна. А ось квіти з однотонною листям можуть витримати зниження і до 14 градусів.

Розмноження відбувається або насінням, або живцюванням. Фатсія японська з насіння вирощується навесні. Насінням дають прорости і зміцніти, а потім висаджують у горщики. Живцюванням навпаки - займаються восени. Живці прикопують у вологий ґрунт, а після того, як вони пустять коріння - садять в горщики.

Найважливішим для цієї рослини можна назвати полив. Тому купити вазон Фатсія японська в Україні та Києві коштує тільки тим, хто не забуває про цю процедуру і не відлучається з дому на кілька днів. Досить одного пропуску, щоб листя рослини поникла на довгий час. У той же час, заливати квітка теж не варто, щоб не допустити загнивання кореневої системи.

Придбання

Щоб бути впевненим у якості, краще купити тілландсію і фатсію японську в інтернет магазині «Флоріум». Тут клієнта чекають демократичні ціни, зручний каталог з фото і відгуками, швидка доставка поштою, а також роздрібний і оптовий продаж кімнатних рослин.