Монстера

Відгуки, Монстера

Залишити відгук

Особливості монстери

Вже понад 100 років монстера не виходить із моди, як кімнатна рослина. Monstera із сімейства Ароїдні. Існує близько 50 різновидів цієї квітки, ростуть вони в дикій природі на територіях Америки та лише невелика частина культивована для вирощування в кімнатних умовах. Назвали рослину монстерою від слова «monstrum», у перекладі означає «чудовисько», тому що великі особини виглядають досить лячно.

Квітникарі розводять види з одноколірним зеленим листям, але існують ряболисті екземпляри, наприклад Monstera variegata. Доглядати квітку не складно, це великий плюс, оскільки багато хто хоче вирощувати великі кімнатні рослини, але вони зазвичай вимагають чимало уваги.

Зовнішній вигляд монстери

Вічнозелена ліана має товсті пагони з яких випускає повітряне коріння. На довгому стеблі величезне листя серцеподібної форми з глибокими розрізами майже до центру листа. Лист круглий, але гострий, в довжину може досягати 20 см, в ширину 8 см. Рослина дуже мальовнича, як у великому розмірі, так і в мініатюрному. Перфорація листа у кожного сорту може відрізнятися, як і відтінок рослини, її форма та розмір.

Як посадити монстеру

Купивши монстеру, вам доведеться її пересадити. При посадці або пересадці важливо підібрати правильний горщик. Він повинен бути стійким і бажано важким, щоб через розмір рослини він не перекидався.

На дно горщика потрібно насипати дренажний шар товщиною в 3 см, підійде керамзит або гранулят Seramis, особливо якщо це підвісний горщик і без дренажних отворів. Ґрунт повинен бути нейтральний та поживний. Купуйте покупний або створюйте самостійно землесуміш із перегною, піску, торфу та дернової землі.

Огляньте уважно коріння рослини, вони мають бути здоровими, у разі чого обрізка проводиться продезінфікованим гострим ножем. При посадці монстеру розміщують по центру горщика та засипають свіжою землею, злегка утрамбовуючи її. Слідкуйте за тим, щоб не залишалося порожнин і після посадки полийте рослину.

За бажання, ви можете отримати нові пагони з повітряного коріння. Вони легко укорінюються у верхньому шарі ґрунту. Пересаджують молоду монстеру щороку, підбираючи все більший і більший горщик. Дорослі рослини можна пересаджувати раз на 4 роки, замінюючи лише верхній шар ґрунту, використовуючи метод перевалки.

Де можна купити

У нашому інтернет магазині ви можете купити монстеру за вигідною ціною і підібрати для себе будь-який сорт. Товар можна придбати як оптом, так і в роздріб. Ми надсилаємо рослини надійно упакованими Новою Поштою або Укрпоштою, післяплатою. Це означає, що ви можете купити монстер без передоплати.

Якщо товару немає в наявності, зв'яжіться з нами й ми зорієнтуємо вас про час появи товару на складі. Якщо вам не вдається оформити замовлення або потрібна докладна консультація, зателефонуйте або напишіть нам.