Бегонія кімнатна

Відгуки, Бегонія кімнатна

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Особливості бегонії кімнатної

Купити бегонію кімнатну вибирають для домашнього та офісного вирощування. Вона красиво цвіте, компактна на вигляд і має безліч видів, тому можна створювати свою колекцію. Не вимагає специфічного догляду, тому процес вирощування приносить багато задоволення.

Зовнішній вигляд

Батьківщиною квітки вважаються тропічні та субтропічні регіони Латинської Америки, Азії, Африки. Існують декоративно-листяні та декоративно-квітучі сорти. За способом розмноження кімнатну бегонію можна розділити на:

  • бульбову;
  • листову;
  • кущову.

Бульбові види складаються із квітучих сортів. Всі вони відрізняються великими яскравими квітами з різноманітним забарвленням і асиметричним серцеподібним листям. Справедливо стверджувати, що квітка приваблива навіть у період спокою, відрізняється насиченим листям іноді з рожевим відтінком або з біло-зеленим малюнком.

Посадка бегонії кімнатної

Після того, як ви вирішили купити бегонію кімнатну, вам потрібно буде її пересадити у відповідний горщик. Температура місця для вирощування повинна бути в межах +18-20 градусів Цельсія, а в зимовий час не повинна опускатися нижче 15. Особливо важливо підбирати місце без протягів і якомога далі від опалювальних приладів.

Для посадки та пересадки вибирайте весняний період. Можна по корінню або бульбі, що розрослася, зрозуміти чи потрібен квітці новий горщик. Якщо ви помітили гнилизну або в горщику з'явилися мошки, вийміть бульбу із землі та помістіть її на годину в слабкий розчин марганцівки. Пошкоджене коріння потрібно обрізати та присипати товченим вугіллям.

Ґрунт може складатися з двох частин листової землі та однієї частини торфу та чорнозему. Відразу після пересадки рослині потрібен спокій та помірне світло. Полив має проводитися в міру підсихання верхнього шару землі.

Догляд за бегонією кімнатною

Ідеальне освітлення – розсіяне світло, взимку рекомендується додатково освічувати квітку фітолампами. Обприскувати бегонію не варто, але підвищена вологість завдяки зволожувачу повітря є прийнятною і навіть корисною. Також для підвищення вологості горщик можна встановити на піддон із мокрою галькою, вологим мохом або торфом. Полив повинен бути досить рясним, для цього перед посадкою або пересадкою квітникар повинен передбачити хороший дренажний шар на дні горщика. Візьміть керамзит, великий річковий пісок і засипте шар торф'яною сумішшю.

Виливайте воду з піддона після поливу і використовуйте м'яку воду для поливу. Удобрювати кімнатну бегонію потрібно комплексними мінеральними добривами. Добре підгодувати рослину в період утворення бутонів навесні.

Де придбати бегонію кімнатну

Інтернет магазин Флоріум пропонує купити бегонію кімнатну будь-якого ґатунку. Тут ви можете розраховувати на:

  • можливість зробити замовлення без передоплати, використовуючи накладений платіж;
  • швидку доставку Укрпоштою та Новою поштою;
  • надійне пакування та транспортування квітів;
  • детальну консультацію фахівців.

Якщо вам не вдається оформити замовлення або залишилися питання, зв'яжіться з нами телефоном або напишіть в онлайн-чат.