Декоративні кімнатні плодові рослини

«КАТАЛОГ ДЕКОРАТИВНИХ КІМНАТНИХ ПЛОДОВИХ РОСЛИН»


Банан Ice Cream фото
код: 909001
1 шт в упаковці
150 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Декоративні кімнатні плодові рослини

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Декоративні кімнатні плодові рослини: купити за доступною ціною

Нас, жителів помірних широт, завжди привертали тропічні країни своєї екзотичної флорою. Впустити тропіки в свій будинок можна, якщо купити декоративно-плодові кімнатні рослини. Рослини не тільки прикрасять інтер'єр житла, а й наповнять його особливою живою і свіжою енергією.

Завдяки селекціонерам і спеціальних прийомів агротехніки, сьогодні можливо купити декоративні кімнатні плодоносні рослини в Києві і інших містах України. Ці мініатюрні копії настільки ж гарні і привабливі, як і їх великі родичі. При дотриманні певних умов вирощування та догляду вони в кімнатних умовах будуть прекрасно розвиватися і плодоносити. Зовнішній вигляд, розмір і смакові якості цих плодів абсолютно відповідають вирощеним в природних умовах.

Купити плодові рослини - що вибрати?

Найбільш часто зустрічається в кухонному інтер'єрі кімнатний перець - невибаглива красиве і корисне рослина, головна прикраса якого - його плоди. Вони змінюють колір у міру дозрівання і радують яскравою красою і пекучим смаком протягом тривалого часу.

Вибираючи екзотичні кімнатні плодові рослини, придивіться до лимону. Лимон зумів стати популярним, завдяки надзвичайно ароматного цвітінню і реально смачним плодам. А як квітуче і плодоносні дерево прикрашає інтер'єр!

Цікавий в домашньому вирощуванні і кімнатний каламондін. Це гібрид від схрещування мандарина і кумквата (Фортунелла). Цітрофортунелла невибаглива, швидко зростає, добре гілкується, цвіте і плодоносить смачними і соковитими плодами майже цілий рік.

Розмноження екзотичних рослин в кімнатних умовах - справа клопітка, тому простіше купити готові саджанці в спеціалізованому магазині. У нашому інтернет-магазині в Києві є можливість для всіх бажаючих купити кімнатні рослини в роздріб і оптом за помірною ціною. В каталозі презентовані фото сортів рослин, пропонованих до продажу. На сторінці сайту можна також прочитати відгуки тих, хто вже вирощує екзотику. Менеджери оформлять замовлення, проконсультують щодо особливостей посадки і догляду, а також організують доставку рослин поштою або будь-яким зручним для замовника перевізником. Декоративні кімнатні рослини, цитрусові, врієзія, інжир, гранат, кавове дерево, манго, фейхоа, гуаява і ін., При дотриманні агротехнічних вимог і умов, привнесуть в будинок п'янкий аромат тропічних широт.