Юкка кімнатна

«КАТАЛОГ ЮКК КІМНАТНИХ»


Юкка кімнатна фото
код: 398101
1 шт в упаковці
150 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Юкка кімнатна

Залишити відгук

Юкка кімнатна: доставка поштою по Україні

Юкка кімнатна: доставка поштою по Україні

Юкка кімнатна - це яскравий представник екзотичних рослин, які можна вирощувати в квартирних умовах. Вона являє собою вічнозелену пальму деревовидного типу. На жаль, зростає вона досить повільно, проте, якщо запастися терпінням і забезпечити належний догляд, то можна отримати 4-метрове рослина.

Купити кімнатну юку в Україні та Києві сьогодні можна декількох різновидів і сортів. У тому числі і знамените дерево Джошуа. А ось в офісах найчастіше зустрічається юка слонова, яка легко уживається в самих різних приміщеннях і невимоглива до догляду.

Особливості вирощування

Найважливішим, мабуть, вважається правильний підбір місця. Рослина це - тропічне, південне, а значить, йому необхідно багато світла. Кращим місце стануть підвіконня вікон, що виходять на південну сторону. Якщо ж вазон з юкою кімнатної поставити в затінок, то дуже скоро пальма загине.

Температура в приміщенні повинна бути високою, вологість - помірна. У той же час, полив повинен бути хорошим. Оптимальна пропорція - на 5 літрів обсягу ґрунту потрібно півтора 1.5 літра води. Воду слід брати відстояну. У холодні місяці полив потрібно скоротити, щоб не допустити загнивання кореневої системи.

Підживлення зазвичай вносять навесні і влітку. Не варто переборщувати з ними, ніж 1 раз на місяць буде достатньо. Добрива беруться спеціальні, призначені для пальм. Їх можна купити так само, як і саджанці юки кімнатної - в інтернет магазині.

Розмноження проводиться двома способами - насінням і живцюванням. Важливо при вирощуванні рослини з насіння - організувати міні-тепличку. Але не потрібно забувати провітрювати теплицю, щоб не допустити конденсату.

Пересадка потрібно періодична, 1 раз в 3 роки. Ґрунт при цьому частково замінюють свіжим. Кращий час для цього - весна, але підійде і зима. Під час процедури пересадки слід діяти з максимальною обережністю, щоб не нашкодити кореневищам. Ємність для пальми повинна бути більшою за попередню, приблизно в 2 рази.

Флоріум - тільки надійні придбання

Купити антуріум і юку кімнатну у «Флоріум» вигідно і для індивідуальних садів, і для оранжерейних господарств. Продаж кімнатних рослин здійснюється оптом і в роздріб, за лояльними цінами. В каталозі є фото рослин і відгуки наших клієнтів. Доставка проводиться поштовою службою в швидкі терміни.