Аглаонема

Не знайдено жодного продукту, відповідного фільтрам

Відгуки, Аглаонема

Залишити відгук

Особливості аглаонеми

Аглаонема (Aglaonema) строката родичка дифенбахії. Іноді ці кімнатні рослини плутають, і не дивно, адже вони запам'ятовуються схожим великим візерунчастим листям на тонких, довгих ніжках.

Аглаонема є представником сімейства ароїдних. Існує близько 50 видів цієї рослини, більшу частину з них благополучно вирощують у приміщеннях. У дикій природі квітка зустрічається в тропіках Нової Гвінеї або Азії, де вдосталь дощових лісів, росте невисоко біля річок, на нижній смузі лісів і на лугах.

Купити аглаонему, означає придбати яскраву вічнозелену кімнатну рослину.

Зовнішній вигляд аглаонеми

Рослина має не дуже довге пряме стебло, на якому розташовується мальовничий листок з забарвленням залежно від виду та сорту кімнатної рослини. Форма листя овальна, іноді ланцетна, листя на дотик щільне, пластина візерунчаста, може мати нерівності та опуклості. У довжину листок близько 15-20 см. Іноді рослина дає 1-3 качани світло-зеленого кольору - це суцвіття. Вони бувають товстими близько 4 см завдовжки або тонкими, але довшими — до 6 см. Забарвлення листя може бути однотонним, а може бути кольоровим, із зеленими або яскравими відтінками. Особливо цікавими є сорти з рожевими, червоними або бузковими малюнками на листі. Висота рослини зазвичай не перевищує 70 см.

Як посадити аглаонему і доглядати її

Оскільки рослина тропічна, то вдома потрібно їй створити схожі умови. Рослина не любить пряме сонячне проміння або темні місця. Більш того, сонце може абсолютно нівелювати декоративне забарвлення квітки. Влітку рослина добре розвивається за температури 20–25 градусів, а взимку вона повинна падати нижче 16 градусів. Також важливо стежити за тим, щоб не було стрибків температур.

При посадці важливо також продумати хорошу дренажну систему. Для цього у горщика обов'язково повинні бути дренажні отвори та насипаний хороший дренажний шар на дно горщика. Вазон не повинен бути надто великим, інакше не дочекаєтеся цвітіння. Земля має бути пухкою із земляної та дернової землі.

Поливати квітку потрібно виключно м'якою та не холодною водою, між поливами верхній шар субстрату повинен просихати. Обприскують квітку щодня влітку та взимку. Але якщо в зимовий період температура в приміщенні тримається на нижній позначці, обприскування потрібно істотно скоротити. Підвищити вологість можна за допомогою споруди з піддона з галькою та водою, на які ставлять вазон з аглаонемою.

Купити аглаонему і забути про догляд не вийде, але їй достатньо базового догляду та підживлення двічі за сезон комплексними мінеральними добривами.

Купити аглаонему поштою

У нашому інтернет магазині купити аглаонему можна будь-якого сорту та виду. Ми надсилаємо товари поштою (Укрпошта, Нова пошта) накладеним платежем. Ретельно перевіряємо та упаковуємо кожен екземпляр.

Якщо товару немає, ви можете уточнити у наших менеджерів терміни найближчої появи квітки на складі. На всі запитання ми готові відповісти в онлайн-чаті та телефоном.