Тигрідія

Тигридія родом з Мексики, а в Європі вона відома з XVI століття. Привабливість цієї рослини полягає не тільки в красивому забарвленны, але і в формі. Одна з найпопулярніших - тигридія павичева або павонія. Три зовнішні пелюстки і чашолистки більші, і легко зігнуті вниз. На відміну від внутрішніх - вертикальних і меншого розміру. Діаметр квіток близько 10-15 см. Вони розміщуються на квітконосах висотою 30-50 см. Листя вузькі і довгі, досягають до 40 см у висоту. Через розмаїття сортів, ми маємо цілий букет рослин різного забарвлення. Це квітки білі з ясно-червоним, жовті з червоними плямами, і навпаки, рожевого забарвлення квітки з кармінними плямами. Тігрідія розвивається з цибулини, яка виробляє від одного до декількох пагонів, які в свою чергу утворюють 2-5 бутонів. Всі наші рослини вирощені в Голландії.

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН ТИГРІДІЇ»


p>
-25%
Тігрідія Мікс фото
Арт: 207002
К-ть в упаковці: 10 шт
На складі: 186 шт.
Ціна Ціна за упаковку
39 93 грн.
29 95 грн.
Тігрідія Aurea фото
Арт: 207068
К-ть в упаковці: 5 шт
На складі: 34 шт.
Ціна Ціна за упаковку
19 95 грн.
Тігрідія Canariensis фото
Арт: 207069
К-ть в упаковці: 5 шт
На складі: 51 шт.
Ціна Ціна за упаковку
19 95 грн.
Тігрідія Lilacea фото
Арт: 207070
К-ть в упаковці: 5 шт
На складі: 43 шт.
Ціна Ціна за упаковку
19 95 грн.
Тігрідія Speciosa фото
Арт: 207071
К-ть в упаковці: 5 луковиц
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
21 95 грн.
Детальніше

Тігрідія: кращі сорти. Купити цибулини Тігрідії в Україні

Тігрідія родом з Мексики, а в Європі вона відома з XVI століття. Привабливість цієї рослини полягає не тільки в її красивому забарвленні, але і в формі. Одна з найпопулярніших - тігрідія Павина або Павон. Три зовнішні пелюстки і чашолистки більші, злегка зігнуті вниз. На відміну від внутрішніх - вертикальних і меншого розміру. Діаметр квіток близько 10-15 см. Вони розміщуються на квітконосах висотою 30-50 см. Листя вузькі і довгі, досягають до 40 см у висоту.

Через розмаїття сортів, ми маємо цілий букет рослин різного забарвлення. Це квітки білі з червоним, жовті з червоними плямами, і навпаки, рожевого забарвлення квітки з кармінними плямами. Тігрідія розвивається з цибулини, яка виробляє від одного до декількох пагонів, вони в свою чергу утворюють 2-5 бруньок. Всі наші рослини вирощені в Голландії.

Тігрідія (Tigridia) - багаторічна трав'яниста рослина сімейства Касатикові або Ірисові. Висота дорослої рослини може досягати 70 см. Стебла рослини тонкі, соковиті, оточені мечоподібним, складчастим, довгастим листям, світло-зеленого кольору. Квіти середнього розміру (10-15 см в діаметрі), не прості, неправильної форми, на квітконосі знаходиться один або 2-3 квітки. Квітка тігрідія може бути червоно-рожевою, жовто-оранжевою, біло-червоною і ін. Якщо Ви не знаєте, як виглядає тігрідія - фото нашого каталогу допоможуть Вам краще познайомитися з цією рослиною.

Період цвітіння тігрідії починається в липні і триває до серпня. Вимагає до себе дбайливого ставлення. Віддає перевагу рости на родючому (багатому органікою і гумусом), добре дренованому і зволоженому грунті. Крім того, тігрідія - це дуже тепло - і сонцелюбива рослина, але зустрічаються види, які ростуть і в півтіні. Також ця прекрасна рослина добре росте і в кімнатних умовах, тільки для цвітіння їм потрібно багато сонячного світла і тепла. Рослина тігрідія є холодостійкою, але не морозостійкою. На зиму рослину потрібно підрізати і викопати. Цибулини тігрідії зберігають в прохолодному, темному і провітрюваному місці.

Найкращі сорти Ви можете купити в нашому магазині. Популярністю користується тігрідія Павина, тігрідія Альба, Ауреа і інші красиві сорти. Ціна на Тігрідія від 21,95 грн! У нашому каталозі є детальний опис кожного сорту, а також квітка тігрідія фото.

Посадка і догляд за Тігрідією

Тігрідія: посадка і догляд. Це красивоквітуча рослина розмножується переважно цибулинами і насінням. Цибулини тігрідії найкраще висаджувати в кінці травня, коли грунт вже досить прогріється. Рослина дуже любить сонячне місце розташування. Тому потрібно серйозно до цього поставитися. Через 10 днів після висадки цибулин в ґрунт варто внести добриво (підходить азотне добриво).

Під час зростання і цвітіння рослини варто рясно його поливати і акуратно рихлити ґрунт навколо рослини. Також під час активного цвітіння рослина можна підгодувати нітрофоскою. З припиненням періоду цвітіння рясність поливу рослини потрібно зменшувати, а з закінченням цвітіння видалити засохлі квіти і припинити полив. Так цибулина відцвілої рослини готується до періоду спокою.

Тігрідія - квіти, які купити можна практично в кожному місті будь-якої країни. Посадивши цю прекрасну рослину у себе в саду, вам вже не захочеться з нею розлучатися. Різноманітність цибулин тигридии в Україні або Росії залежить від того, які умови зростання підходять для представленого рослини.

Купити цибулинні квіти в інтернет-магазині, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет-магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни і якісний товар.

Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

 

Відгуки, Тигрідія

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :