Саджанці габрантусу

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН ГАБРАНТУСІВ»


Відгуки, Габрантус

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Квітка гарна,але я не бачу різниці між габрантусом і рожевим зефірантесом. Кілька років назад я придбала цибулини габрантуса та рожевого зефірантеса. Різниці не бачу. Думала пересорт. Але на другому фото,там де квітів багатенько:дійсно,практично немає різниці.

відповісти на відгук

Квітка гарна,але я не бачу різниці між габрантусом і рожевим зефірантесом. Кілька років назад я придбала цибулини габрантуса та рожевого зефірантеса. Різниці не бачу. Думала пересорт. Але на другому фото,там де квітів багатенько:дійсно,практично немає різниці.

відповісти на відгук

Габрантус: кращі сорти

Справжнім дивом на ваших підвіконнях може стати габрантус потужний. У перекладі з грецької - «ніжна квітка». Ще цю квітку відомий, як «аргентинська дощова лілія», за те, що відразу ж після дощу, рослина викидає квітконос. Належить до родини амарилісових. Батьківщиною рослини вважається Аргентина. У дикій природі габрантус зростає на гірських схилах і налічує майже 20 видів.

Це теплолюбна цибулинна рослина, має воронкоподібні дуже красиві квіти різних кольорів: білого з рожевими прожилками, ніжного рожевого, яскравого жовтого і навіть мідного. Листя у культури довгі вузькі темного зеленого кольору. У квітникарстві, на жаль, ця квітка маловідома, налічується всього сім сортів. Розводяться в основному два сорти: короткотичинковий і трубчатопокривальний.

Oсобливості догляду

Габрантус кімнатний - нескладний у догляді квітка, якщо дотримуватися деяких правил. Рослина любить тепло, світло і сонце, влітку - інтенсивний полив і свіже повітря. Тому сонячний балкон може стати для квітки ідеальним місцем на літній час. Горщики для цієї культури підходять глибокі. Ґрунт потрібно вибирати легкий, нейтральний, багатий на гумус і, звичайно, не забувати про дренажної суміші.

Розмноження

Розмножується габрантус цибулинами. Навіть якщо у вас мало досвіду в розведенні квітів, але так хочеться мати на підвіконні це «чудо», вам потрібно всього лише купити цибулини габрантуса. Зазвичай в один горщик садять по кілька цибулинок, для створення ефекту букета під час цвітіння рослини. Буквально через рік ви зможете порадіти першим квітам. Можна розмножувати цю культуру насінням, але це вимагає деяких спеціальних умов і навичок.

Купити габрантус можна в інтернет магазині «Флоріум». Ми пропонуємо тільки якісний посадковий матеріал, наприклад, фікус. На сайті нашого магазину ви зможете подивитися весь асортимент, ціни, описи, а також кольорові фото рослин. У нас можна купити кімнатні квіти за оптовими цінами. Для постійних покупців - завжди хороша знижка. Якщо ви не зможете самостійно забрати покупку, вам її доставлять в надійній упаковці в будь-яке місто. «Флоріум» працює з усіма регіонами України. Якщо ви сумніваєтеся в нашій надійності, відгуки постійних покупців - найкраща рекомендація.