Шоубокси (цидулини)

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН У ШОУБОКСАХ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Шоубокси

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Купувала шоубокси пізніх тюльпанів і нарцисів. Дуже зручно, що в наборі різні сорти з фото. Дякую Флоріуму за якісні цибулини.

відповісти на відгук

Шоубокси: доставка поштою по Україні

Пропонуємо весняну та осінню колекцію квіткових цибулин в шоубоксах. Це кілька десятків видів рослин в прекрасних різновидах і красивих, надійних упаковках типу:

  • промо-паки з альстромеріями Ligtu Mixed Colours або Тігрідіями;
  • шоубокси з азіатськими ліліями або бегоніями Pendula Cascade;
  • mini showbox;
  • рек-бокси, в них, наприклад гладіолуси, кали;
  • та інші упаковки на вибір.

Нашими одержувачами посадкового матеріалу, призначеного для розмноження, зрізаних квітів або торгівлі, є садові ферми, що займаються збором цибулинних квітів, оптові торговці, садові центри та магазини, а також приватні клієнти та колекціонери. В асортименті ми представляємо масу видів і сортів рослин, в тому числі безліч новинок, що імпортуються з Нідерландів.

Цибулини в шоубоксах декоровані барвистою ілюстрацією з описом рослин. Ми пропонуємо вам упаковки, що розрізняються за розміром, друку, міцності.

Цибулини в шоубоксах - барвисте і презентабельне оформлення посадкового матеріалу

Щоб домогтися успіху в продажах цибулин в садових центрах, необхідно перш за все запропонувати клієнтам великий вибір продуктів. Презентабельність упаковки також є дуже важлива. Купуйте цибулини в шоубоксах, це стане відмінним подарунком для садівника-любителя.

З весняних цибулин швидше за все продаються тюльпани, нарциси, гладіолуси та бегонії. З іншого боку, восени бульби тюльпанів користуються незмінною популярністю, що залежить, перш за все, від легкості вирощування, а також від розмаїття кольорів і сортів. Також майте на увазі наявність розмірів XXL, які сьогодні дуже цінуються.

У нашому інтернет магазині багато новинок. Представлені коробки типу showbox або rackbox, що виконують одночасно функцію вітрини. Це чудова форма пропозиції продуктів, в яких розміщується кілька або дюжина цибулин. Крім кольорової фотографії, у них є описи або піктограми з основною інформацією про те, як і коли садити. За цією упаковкою звертаються клієнти, які цінують естетику і барвисті ілюстрації для подання кінцевого результату.

Цибулини в шоубоксах - гармонійна комплектація для створення садової композиції

Наш інтернет магазин пропонує можливості комбінованих продажів. Покупці все частіше вважають за краще створювати композиції з сезонними квітучими рослинами. Ми завжди раді допомогти покупцям вибрати додаткові рослини для саду, цибулини яких красиво спакуємо в шоубокси.