Брендові цибули Kapiteyn

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН KAPITEYN»


Показати більше продуктів

Відгуки, Цибулини Kapiteyn

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 9 голоса

Чудові Гіацинти Oriental Blend від Kapiteyn. Вдало підібрані кольори. Раджу їх садити купкою, тому що я посадила трохи на віддалі одна від одної, побоялась, що будуть занадто близько, але все одно вони неймовірні!

відповісти на відгук

Дуже гарні тюльпани, але цвіли не всі, деякі види квітів бутони зав'яли не встигши розпуститися.

відповісти на відгук

Замовляла жоржини в минулому році і місяць назад, вже висадила, корені в хорошому стані, чекаю на результат цвітіння, дякую флоріум

відповісти на відгук

Прекрасные сорта гиацинтов, манящий аромат...всё можно купить в Флориум и наслаждаться у себя в саду.

відповісти на відгук

Компанія Kapiteyn - брендові цибулини у фірмовій упаковці!

Брендові цибули KapiteynКомпанія Капітейн - одна з кращих компаній, яка виробляє і виводить нові сорти цибулин.

Вона є постачальником цибулинних для Королівської сім'ї Нідерландів, завдяки своїй бездоганній якості і славній історії.

Історія компанії Капітейн

Історія цієї компанії налічує 115 років. У 1898 році Леонард (Лін Капітейн) стає директором цибулинної компанії в місті Лісс, заснованої його друзями. Під час роботи, він отримує безцінний досвід у сфері закупівлі, зберігання, розведення, доставки і упаковки цибулин.

У 1920 році Лін отримує нагороду від Королівського садівницького товариства за знання та внесок в розвиток сортів цибулинних. Також він передає свої знання своїм синам і відправляє їх налагоджувати ділові контакти і отримати освіту у Франції.

У 1926 році брати Ян і Корнеліс Капітейни, сини Ліна засновують компанію Gebroeders Kapiteyn. За допомогою батька і брата Адріана вони починають займатися розведенням цибулинних культур в селі Брізанд, яка знаходиться в провінції Північна Голландія. Спочатку компанія вирощувала тільки тюльпани, але поступово додали нарциси і гіацинти.

У 1953-1969 роках вже друге покоління родини Капітейн налагодили співпрацю з розплідниками і компаніями-рітейлерами в США, Італіїї, Франції.

У 1998 році компанія Капітейн отримала на свою продукцію сертифікат якості ISO 9002.

Особливості роботи компанії Капітейн

Брендові цибули Kapiteyn зображенняНа данний момент в компанії виділяють кілька департаментів:

 • Kapiteyn breeding bv - відповідає за виведення нових сортів калл, гіацинтів, тюльпанів, стежить за тенденціями в сфері цибулинних рослин;
 • Kapiteyn horticulture bv - відповідає за розведення, викопування, перевірку якості, зберігання цибулин;
 • Kapiteyn bv - відповідає за маркетинг, формування пропозицій, дизайн упаковок і продажу, доставку готових продуктів по всьому світу.

Департамент Kapiteyn breeding bv відомий завдяки своєму бренду Captain Calla. Виведені в стінах компанії сорту кали формують по 8-10 бутонів з однієї бульби, а не 3-4, як було у сортів раніше.

Департамент по вирощуванню Kapiteyn horticulture bv дуже детально і ретельно підбирає асортимент, враховує потреби людей, які вирощують цибулинні як в саду, так і в кімнатних умовах.

Департамент Kapiteyn bv розробляє стратегію продажів по всьому світу, а також налагоджує роботу по логістиці та доставці.

Завдяки роботі департаменту, як і великі садові центри, так і невеликі квіткові магазини отримують свої замовлення завжди в означений термін без затримок.

Також він розробляє концепцію зовнішнього вигляду кінцевого продукту, дизайн коробок, вітрин і стелажів для продажу.(Канни, Фрезія)

Чому потрібно вибрати саме Капітейн?

На ринку цибулинних квітів зараз багато компаній, але ми радимо вибрати саме Капітейн завдяки наступним перевагам:

 • Найвища якість цибулин і бульб;
 • Оптимальні терміни доставки;
 • Адекватна ціна;
 • Якісна поліграфія;
 • Кінцевий продукт максимально готовий для продажу на будь-якій торговельній площадці (супер-маркеті, інтернет-магазині);
 • Інноваційні технології при вирощуванні і виведенні нових сортів, транспортуванні цибулин;
 • Екологічно чисті продукти і упаковка;
 • Бездоганна репутація компанії.