Брендові цибули Kapiteyn

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН KAPITEYN»


Показати більше продуктів

Відгуки, Цибулини Kapiteyn

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Компанія Kapiteyn - брендові цибулини у фірмовій упаковці!

Брендові цибули KapiteynКомпанія Капітейн - одна з кращих компаній, яка виробляє і виводить нові сорти цибулин.

Вона є постачальником цибулинних для Королівської сім'ї Нідерландів, завдяки своїй бездоганній якості і славній історії.

Історія компанії Капітейн

Історія цієї компанії налічує 115 років. У 1898 році Леонард (Лін Капітейн) стає директором цибулинної компанії в місті Лісс, заснованої його друзями. Під час роботи, він отримує безцінний досвід у сфері закупівлі, зберігання, розведення, доставки і упаковки цибулин.

У 1920 році Лін отримує нагороду від Королівського садівницького товариства за знання та внесок в розвиток сортів цибулинних. Також він передає свої знання своїм синам і відправляє їх налагоджувати ділові контакти і отримати освіту у Франції.

У 1926 році брати Ян і Корнеліс Капітейни, сини Ліна засновують компанію Gebroeders Kapiteyn. За допомогою батька і брата Адріана вони починають займатися розведенням цибулинних культур в селі Брізанд, яка знаходиться в провінції Північна Голландія. Спочатку компанія вирощувала тільки тюльпани, але поступово додали нарциси і гіацинти.

У 1953-1969 роках вже друге покоління родини Капітейн налагодили співпрацю з розплідниками і компаніями-рітейлерами в США, Італіїї, Франції.

У 1998 році компанія Капітейн отримала на свою продукцію сертифікат якості ISO 9002.

Особливості роботи компанії Капітейн

Брендові цибули Kapiteyn зображенняНа данний момент в компанії виділяють кілька департаментів:

 • Kapiteyn breeding bv - відповідає за виведення нових сортів калл, гіацинтів, тюльпанів, стежить за тенденціями в сфері цибулинних рослин;
 • Kapiteyn horticulture bv - відповідає за розведення, викопування, перевірку якості, зберігання цибулин;
 • Kapiteyn bv - відповідає за маркетинг, формування пропозицій, дизайн упаковок і продажу, доставку готових продуктів по всьому світу.

Департамент Kapiteyn breeding bv відомий завдяки своєму бренду Captain Calla. Виведені в стінах компанії сорту кали формують по 8-10 бутонів з однієї бульби, а не 3-4, як було у сортів раніше.

Департамент по вирощуванню Kapiteyn horticulture bv дуже детально і ретельно підбирає асортимент, враховує потреби людей, які вирощують цибулинні як в саду, так і в кімнатних умовах.

Департамент Kapiteyn bv розробляє стратегію продажів по всьому світу, а також налагоджує роботу по логістиці та доставці.

Завдяки роботі департаменту, як і великі садові центри, так і невеликі квіткові магазини отримують свої замовлення завжди в означений термін без затримок.

Також він розробляє концепцію зовнішнього вигляду кінцевого продукту, дизайн коробок, вітрин і стелажів для продажу.(Канни, Фрезія)

Чому потрібно вибрати саме Капітейн?

На ринку цибулинних квітів зараз багато компаній, але ми радимо вибрати саме Капітейн завдяки наступним перевагам:

 • Найвища якість цибулин і бульб;
 • Оптимальні терміни доставки;
 • Адекватна ціна;
 • Якісна поліграфія;
 • Кінцевий продукт максимально готовий для продажу на будь-якій торговельній площадці (супер-маркеті, інтернет-магазині);
 • Інноваційні технології при вирощуванні і виведенні нових сортів, транспортуванні цибулин;
 • Екологічно чисті продукти і упаковка;
 • Бездоганна репутація компанії.