Цибулини гладіолусів

Гладіолуси є одним з найпопулярніших і затребуваних декоративних рослин. З приблизно 90 відомих видів гладіолусів, велика частина родом з Південної і Центральної Африки. В результаті селекції, сьогодні існує безліч привабливих гібридів і сортів. Гладіолуси виростають до 100-120 см. Вони з простим нерозгалуженим квітконосом, який потовщений біля основи і який закінчується суцвіттям. Квітки, як правило, барвисті і великі, в кількості 12-24 в одному суцвітті. Гладіолуси, в основному використовуються для зрізання. Щоб зберегти їх якнайдовше, зрізують суцвіття, коли тільки починає розвиватися перша квітка. Завдяки цьому, можна продовжити термін життя гладіолусів у вазі навіть до 3 тижнів. Всі наші рослини вирощені в Голландії.

«КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ ГЛАДІОЛУСІВ»


Кращі сорти гладіолусів

Показати більше продуктів

Відео-інструкція посадки
Найкращі акції сезону


Відгуки, Гладіолуси

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 156 голоса

Замовляю квіти тільки у Вас. Все якісне і відповідає опису. Гладіолуси, лілії гарненькі, квіти великі. І чекаю цвітіння тюльпанів та крокусів цього року.

відповісти на відгук

Гладіолуси (бульби): чудо-квіти для саду та вази

Цибулини гладіолусівГладіолуси - одні з найбільш продаваних цибулинних рослин на FLORIUM.UA. Вони легко зацвітають і довго радують яскравими фарбами. До того ж, ніяких спеціальних прийомів для цього не потрібно.

Опис

Ці квіти дивують різноманіттям: від маленьких, висота яких становить всього близько 30 см, до дуже великих, які досягають висоти до 150 см. У той час як видові гладіолуси рідко перевищують півметра, гібриди на хорошому ґрунті можуть сягати й вище.

Квітконіс прямий, закінчується суцвіттям.

Великі квіти бульбових рослин, які є чутливими до морозу, з'являються в залежності від часу посадки з кінця червня до вересня. Вони знаходяться в довгих суцвіттях і нерегулярно структуровані тільки з однієї вертикальної площини симетрії.

Колірний спектр включає білу, рожеву, малинову, червону, помаранчеву, жовту і фіолетову барви. Квітки монохромні або поєднують кілька відтінків, можуть мати колірний градієнт або чітко означений малюнок. У деяких сортів краї пелюсток є гофрованими.

Один квітконіс може прикрашатися 24 квітками!

Суцвіття зрізають для букетів, коли перші квіти відкриті, а останні бруньки вже показують колір. Потім, у вазі, квіти поступово будуть розпускатися від низу до верху.

Відповідний сорт

Залежно від форми квітки гладіолуси діляться на класи. Це полегшує пошук того, що ви шукаєте. Наприклад, ви можете замовити бульби крупноквіткових гладіолусів або «батерфляй».

Ви також можете вибрати сорти з інших популярних класів:

  • мініатюрні - з розміром квітки менше 6,5 см;
  • дрібноквіткові - з розміром від 6,5 до 9,0 см;
  • середньоквіткові, або середні, - з розміром від 9,1 до 11,5 см;
  • гігантські - з розміром більше 14 см.

Крім того, існують:

  • Європейський тип гладіолуса. Суцвіття скупчене і має пірамідальну форму; одночасно розкриті 5 квіток і більше; пелюстки мають рівні або злегка хвилясті краї.
  • Американський тип. Спостерігається правильне розташування квіток у суцвітті; одночасно розкрито від 8 до 10 квіток; пелюстки складчасті або гофровані.

Ми можемо твердо сказати вам, що у FLORIUM є рослини всіх форм, розмірів і кольорів, які ви можете уявити - і, можливо, навіть деякі, про які ви не підозрюєте! Чи, може, у вас вже предостатньо гладіолусів? Тоді настав час подивитися на наші кали або жоржини.

До речі, гладіолуси в народі називають такими іменами як шпажник, мечик, косарик. А вид "Гладіолус черепітчатий (Gladiolus imbericatus)" - кульчибер, зрядник, червоні півники.

У нас Ви зможете замовити гладіолуси з Нідерланд або купити бульбоцибулини гладіолусів вітчизняної селекції.

Посадка гладіолусів після покупки

Посадку бульбоцибулин або бульб гладіолусів у відкритий ґрунт здійснюють у кінці весни (коли мине загроза поворотних заморозків). Рослини в контейнери можна висаджувати набагато раніше.

Всі сорти віддають перевагу добре дренованому ґрунту. Землесуміш повинна бути свіжою, злегка вологою і дуже поживною. На важких непроникних ґрунтах необхідний дренажний шар з крупнозернистого піску. Крім того, квіти є істинними шанувальниками сонця, тому повинні обов'язково отримати сонячне і захищене місце в саду.

Переконайтеся, що шар ґрунту над бульбоцибулинами, хоча б удвічі вище за його діаметр - тільки тоді квіткові стебла будуть стійкими.

Щоб розтягнути період цвітіння, ви можете посадити гладіолуси з початку до кінця травня з інтервалом в один тиждень із затримкою.

Завжди висаджуйте рослини невеликими або середніми групами - по 5-15 бульб. Якщо можливо, вибирайте комбінації в одному відтінку або двох, інакше клумба стане занадто яскравою.

Зберігання

Зверніть увагу, що рослини не зимують у відкритому ґрунті, як і жоржини. Холодний, безморозний підвал із високою вологістю - ідеальне місце для зберігання взимку.

При зрізанні обов'язково залишайте 4-5 листків на стеблі, щоб розвинути нову бульбоцибулину.

Як замовити гладіолуси поштою

У будь-який, навіть найвіддаленіший куточок країни, де є поштове відділення, бульбоцибулини гладіолусів ​​доставляються в максимально стислі терміни. При розвантаженні посадковий матеріал упаковується найбезпечнішим чином. Коріння не пересихає, ростові пагони не деформуються, цибулини не пошкоджуються при транспортуванні. Оплата доставки - мінімальна, у деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити бульбоцибулини недорого
  • Без передоплати
  • Доставляємо замовлення накладним платежем
  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності його на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі бульбоцибулини гладіолуса можуть бути розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами. 

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин.

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити бульбоцибулини гладіолуса (Преміум ГладіолусиГофровані гладіолуси) в Києві за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Весь посадковий матеріал - від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM.UA).

Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми стараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи.

Щоб прикрасити незвичайними квітами гладіолусів свій сад, варто тільки зателефонувати нашому менеджеру.

>