Найкращий інтернет-магазин рослин в Україні!

FLORIUM починає свою історію у 2008 році з ідеї невеликого бізнесу для батьків. Наша мрія виросла в один з найбільших інтернет-магазинів рослин в Україні, який допоможе Вам: "Вирощувати свої мрії".

Отримати якісні рослини через інтернет — реальність. Тим більше, що асортимент, який пропонує Флоріум, порадує будь-якого квітникаря. Цибулинні, багаторічні, саджанці, насіння тут коштують дешевше ніж у інших інтернет-магазинах, садових центрах або ринках.

На сьогодні у нашому інтернет-магазині налічується близько 5000 сортів рослин для саду та городу.  Florium – це україно-голландська компанія, саме тому 90% з них завозяться з Голландії. Наші спеціалісти ретельно відбирають найкращу продукцію для Вас. В результаті ви отримуєте рослини, які добре приживаються та швидко ростуть.

Чому Всі обирають саме Florium.ua?

1) Європейська 100% гарантія якості 

Нашою метою є надання всім клієнтам рослини найвищої якості, які проходять ретельну перевірку перед тим як попасти до Вас у руки. Рослини завжди відправляються до Вас у потрібний час для посадки. Однак, якщо будь-яка з наших продуктів не відповідає стандартам якості, ми запропонуємо компенсацію.

2) Клієнтоорієнтовані ціни на ринку

Вже 10 років Florium.ua є ексклюзивним партнером найкращих голландських постачальників, деякі з них носять звання "королівський постачальник". Саме тому у нас є змога закупляти всі рослини безпосередньо від кращих селекціонерів. Саме це є запорукою доступних цін для наших покупців.

3) Європейська сертифікація всіх рослин

Кожна наша рослина проходить чотирирівневий етап перевірки якості перед, тим як потрапити до Вас у руки. Вірогідність отримати неякісний товар мінімальний.

4) Найбільший асортимент 

Хочете першими мати найвідоміші сорти або рідкісні новинки? Ми пропонуємо Вам найкращий вибір на ринку. У нас ви зможете знайти свої улюблені квіти дуже швидко. Зовсім недавно ми поставили рекорд – найбільша колекція тюльпанів на ринку  -  200 сортів!

5) Купуй та економ 

Слідкуйте за нашими спеціальними пропозиціями та знижками, які допоможуть Вам зберегти Ваші кошти. Ми проводимо унікальні акції регулярно, щоб дізнаватися першими – залиште нам свій е-мейл: (форма)

6) Власна фірмова упаковка 

Наш товар – це живі рослини. Ми дуже турбуємось про те, щоб вони прийшли до Вас цілими і неушкодженими. Саме тому, ми розробили нашу власну коробку та технологію упакування, яка дозволяє Вашим рослинам прийти до Вас у повній безпеці.

7) Інноваційні європейські технології 

Завдяки нашому 10-річному досвіду та постійної жаги до самовдосконалення ми використовуємо тільки найкращі системи складування, транспортування, зберігання та зборки Ваших замовлень. Щороку ми вносимо істотний внесок в розвиток квіткової індустрії в Україні. Щоб зменшити шанс «пересорта», підвищити якість упаковки і зберігання Ваших рослин - у нас є цілий налагоджений механізм, які використовуються тільки у найкращих європейських компаніях.

8) Єдиний офіційний представник елітних англійських троянд Девіда Остіна в Україні 

Florium.ua є офіційним представником Троянд Девіда Остіна (David Austin Roses Ltd) в Україні. На всіх кущах утворюються розкішні королівські квіти із чудовим ароматом. Купуючи ці троянди, ви отримаєте брендовий продукт, який завоював авторитет у світі.

9) Консультації із садівництва 

У наших клієнтів часто є багато питань про садівництво, вирощення цибулинних та багаторічних рослин, створення прекрасних садових композицій. Саме тому наша команда фахівців створила для Вас наш тематичний блог на якому Ви знайдете всю необхідну та цікаву інформацію. Також Ви можете отримати безкоштовну консультацію по питанням садівництва, написавши нам е-мейл – info@florium.ua

10) Florium.ua – це велика сімя 

Приєднуйтесь до нас у команду садівників та підписуйтесь на нас у Facebook, де ви знайдете десятки тисяч людей, які вже безмежно полюбили Florium.Протягом всього часу існування FLORIUM, ми отримали від вас тисячі схвальних відгуків і безмежно вдячні за них. Адже завдяки вашій підтримці та бажанню прикрашати світ, ми розуміємо, що робимо важливу справу. Даруйте світу красу разом з нами!

11) Florium.ua – маркетплейс для існуючих та потенційних партнерів. 

На наш маркетплейс допускаються лише авторизовані продавці, що мають чітке, законне та належно документально підтвердження походження товару. Стати нашим партнером легко!