Фрезія

Фрезію вирощують зазвичай в теплиці для зрізання. Культурні види є гібридами багатьох видів фрезії, що походять з Південної Африки. Ці бульбоцибулинні рослини мають потовщені стебла довжиною 20-30 см. Листя вузькі, лінійні. Декоративні квіти-дзвіночки, дуже ароматні, зібрані в односторонні групи. Їх забарвлення - біле, жовте, фіолетове, лілове, блакитне, червоне. Цвіте рослина в залежності від часу посадки. Сьогодні, бульбоцибулини фрезії доступні протягом усього року. Для вирощування потрібно добре дренований піщаний ґрунт і сонячне місце. Ріст швидкий. Всі наші рослини вирощені в Голландії.

 

Фрезія Махрові Мікс фото
Арт: 227002
К-ть в упаковці: 15 шт
На складі: 512 шт.
Ціна
43,93 грн.
32,95 грн.
Фрезія Махрові Мікс Фрезія Махрова - дуже гарна, яскрава і ніжна квітка з медовим ароматом. Цей сорт має квітки різних відтінків: червоного , жовтого , синього та інших , - а також кілька рядів пелюсток. Це надає Фрезії особливого шарму . ...
Фрезія Single Mix фото
Арт: 227001
К-ть в упаковці: 15 шт
На складі: 577 шт.
Ціна
35,93 грн.
26,95 грн.
Фрезія - це надзвичайно ніжна і красива квітка . ЇЇ яскраве забарвлення і незабутній , смачний аромат вже давно підкорюють багатьох любителів квітів . Такий мікс дозволить виростити вам на своїх клумбах квіти відразу декількох відтінків. Можна ска...

Відгуки, Фрезія


Фрезія: доступні ціни. Купити цибулини фрезії поштою

Фрезія (Freesia) - бульбоцибулинна красивоквітуча рослина, яка відноситься до родини ірисових. Деякі види ростуть в диких умовах тільки в Капській області та Південній Америці, що і дало квітці другу назву - капська конвалія. Важливо, що для культури фрезія вирощування не вимагає неодмінно закритого грунту. В Україні можливий її активний розвиток і цвітіння у відкритому грунті.

Садівники нерідко використовують сорти фрезії гібридної, причому частіше зустрічаються квіти з червонуватим і жовтим забарвленням, дещо рідше - білі і блакитно-фіолетові. Приблизно 20% реалізованих рослин - це фрезія махрова. Під час цвітіння вона наповнює винятковим ароматом всі довколишні околиці.

Для бажаючих цибулини садової культури фрезія купити, корисно знати, що грунт для посадки повинен бути неодмінно зволоженим і включати до свого складу необхідні мінеральні добрива. Вирощуючи цю рослину в теплиці, слід пам'ятати, що фрезії потрібен хороший дренаж. Надлишків добрив, як і надлишків вологи, краще уникати. Поливати рослину найкраще розприскування.

Каталог інтернет магазину Флоріум пропонує купити цибулини дамашніх квітів, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Щоб цибулини культури фрезія купити Київ підходить так само, як Москва чи Мінськ. Сучасні можливості Інтернету дозволяють оперативну доставку, великий вибір необхідного матеріалу і прийнятні ціни.