Саджанці пухироплідників

Пухироплідник - це декоративна рослина, яке виглядає вражаюче як поодинці, так і в масових посадках. Це також хороший фон для зелених рослин. Адаптується до важких ситуацій. Витримує кислотні та лужні ґрунти. Підходить для міського клімату і добре зимує. Ви можете також вирощувати його в горщиках і діжках. Кущі відрізняються рівними стеблами, іноді з спадають гілками. Поставляємо саджанці пухироплідника з європейських розплідників. Це не живці з коренем, а щеплені рослини в контейнерах (ЗКС) або з відкритою кореневою системою (ВКС), які можна купити недорого.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ПУХИРОПЛІДНИКІВ»


Пухироплідник Red Baron фото
Арт: 573001
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 27 шт.
Ціна Ціна за упаковку
89 95 грн.
Пухироплідник  Dart's Gold фото
Арт: 573002
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 83 шт.
Ціна Ціна за упаковку
149 95 грн.

Пухироплідник: кращі сорти. Купити саджанці пухироплідника в інтернет магазині

Інтернет магазин саджанці чагарників Флоріум дозволяє купити пухироплідник, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити пухироплідник по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький , Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Відгуки, Пухироплідник

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :