Саджанці новорічних ялинок

Прикраса новорічної ялинки - традиція, яку більшість людей люблять і з нетерпінням чекають. Це діяльність, яка спонукає нас проводити час з сім'єю і забувати про всі проблеми. Нарядите свою ялинку красивими прикрасами, гірляндами і святковими вогниками. І вона буде радувати вас довгий час. Ви можете легко і недорого купити саджанці з європейських розплідників. Ви отримаєте якісні рослини, вільні від вірусів. Вони поставляються в контейнерах і як живець з коренем.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК»


Відгуки, Новорічні ялинки

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

У невеликому відрі з піском ялинка виглядає надзвичайно привабливо. А якщо ще пісок покрити лісовим мохом, то у вас буде справжня новорічна казка.

відповісти на відгук

Натуральна новорічна ялинка

Новий рік - світле сімейне свято, пов'язане з надіями, радісним очікуванням подарунків, які традиційно кладуть під ялинку. Прикрашена іграшками, гірляндами і мішурою лісова красуня є головною гостею урочистості. Тому дуже сумно спостерігати, коли по закінченні святкування новорічні ялинки в Україні викидають на смітник. Видовище жалюгідне і гнітюче. Деякі люди, проявляючи гуманність, намагаються купити штучні деревця. Це, звичайно, альтернативний варіант, але натуральну, природну красу не можна замінити сурогатною. Зате можна вирощувати новорічні ялинки в горщиках. Коли потрібно, на пару тижнів їх заносять у приміщення, попередньо акліматизуватися. Весь інший час вони живуть в саду, декорують патіо, терасу, портал будинку. Їх можна вирощувати на веранді або на балконі в міській квартирі.

Догляд за живою новорічною ялинкою

З морозної вулиці живі новорічні ялинки небажано відразу заносити в опалюване приміщення. Один-два дні вони повинні постояти в прохолоді при нульовій температурі. Цей же алгоритм потрібно повторити перед тим, як повернути ялиночку на колишнє місце.

У кімнаті не можна розміщувати деревце біля джерел тепла (камін, радіатор, піч і т.д.). Потрібно забезпечити регулярний полив і стежити за тим, щоб грунт не пересихав. Щоденна потреба - близько 2-3 літрів води. Подбайте про достатнє освітлення.

Купити саджанці новорічних ялинок у Києві

Інтернет магазин «Флоріум» оптом та в роздріб продає саджанці хвойних дерев, вирощених в контейнерах: блакитна ялинка, ялиця, сосна, ялинка звичайна та ін. За доброю ціною їх можна вибрати в каталозі (по фото) і замовити в режимі онлайн. Можлива доставка поштою по всій Україні.

Відгуки покупців вітаються на нашому веб ресурсі.