Сніжноягідник (саджанці)

Ще один вид в вашу колекцію! Вам обов'язково сподобається цей ошатний кущик з білими ягідками, як маленькі сніжки. Плоди сніжноягідника дозрівають восени, і служать привабливою особливістю цієї рослини. А сам кущ може переносити погані ґрунту, де інші рослини можуть зазнати невдачі. Ми допоможемо підібрати правильні рослини для вашого саду. Пропонуємо купити недорого саджанці із зарубіжних розплідників, і гарантуємо, що ви отримаєте якісні рослини, вільні від вірусів. Поставляємо в контейнерах і як живець з коренем.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ СНІЖНОЯГІДНИКІВ»


Відгуки, Сніжноягідник

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Дуже гарний колір ягід, у мене поки тільки звичайний з білими ягодами. Але планую завести ще й сніжноягідник з рожевими плодами. Гілочки з ягодами можна використовувати для новорічних композицій, рожеві в вінку з ялинок будуть виглядати взагалі здорово.

відповісти на відгук

Сніжноягідник: особливості догляду. Доставка саджанців сніжноягідника поштою

Наш магазин надає вам можливість купити саджанці чагарників поштою, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.