Кампсис

Кампсис або текома - швидкоросла листопадна ліана. Ії пагони здатні підкорити великі висоти, по опорі можуть піднятися на висоту до 15 см. Квітки великі червоні або помаранчеві схожі на грамофони. Цвіте ліана з червня - липня до перших заморозків. Кампсис - це справжня екзотика в саду. Рослина швидко і ефективно прикриє непривабливі старі стіни, огорне перголи та альтанки, створить таємничу атмосферу в саду.

 

Кампсіс Radicans фото
Арт: 526001
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 77 шт.
Ціна Ціна за упаковку
149 95 грн.

Відгуки, Кампсис

Ії пагони здатні підкорити великі висоти, по опорі можуть піднятися на висоту до 15 см. Може, 15 м?

відповісти на відгук

Кампсис: доступна ціна. Купити кампсис в Україні

Кампсис ( Campsis ) є деревяніючою виткою рослиною родини Бігнонієві . Висота дорослої рослини може досягати 3 м. На міцних стеблах розташовуються великі супротивні , перисто -розсічені , темно -зелені листки . Квіти досить великі , трубчасті , 3,5-5 см в діаметрі і 6 см завдовжки , забарвлені в помаранчево -червоний колір. Квіти не мають запаху і зібрані в верхівкові великі суцвіття - волоті. Цвітіння починається в червні і триває до жовтня. Плоди цієї рослини великі , стручкуваті і шкірясті коробочки з численним крилатим насінням. Також ця рослина надає перевагу живильному ( багатому органікою ), добре зволоженому і дренованому грунту . Дуже сонцелюбна рослина, але вимагає , щоб коренева система завжди була в тіні. Розростається дуже швидко , тому місце для висадки саджанців кампсису потрібно вибирати біля високих опор. Крім того , рослина Кампсис практично не вражається садовими хворобами та шкідниками. Дуже морозостійка рослина , яку на зиму можна не вкривати або вкривати сухим листям. Розмноження рослини кампсис відбувається за допомогою насіння , живців або відводів . Насіння рослини краще висівати у відкритий прогрітий сонцем грунт у квітні- травні. Ця рослина використовується, як декоративна прикраса літніх будівель , огорож і т.п. У кулінарії та медицині не використовується.

Посадка і догляд за рослиною - Кампсис

Як і насіння , саджанці кампсису краще висаджувати у відкритий , удобрений і прогрітий грунт у квітні- травні , при цьому рясно поливати. Цю рослину потрібно висаджувати біля високих опор , так як вона швидко розростається і цвіте практично все літо і до заморозків , тому є найбільш декоративною і популярною рослиною. Під час цвітіння кампсис потребує рясного поливу , розпушування грунту і підгодівлі , рекомендують також видаляти зав'ялі квіти і підрізати рослину ранньою весною.

Щоб купити Кампсис, достатньо мати тільки бажання. Ця рослина завжди буде радувати своїм цвітінням і невибагливістю. Крім того , кампсис прекрасно « уживається» з іншими кучерявими садовими рослинами , при цьому , не заважаючи один одному. Саме квіти Кампсису дуже поширені і популярні , як в Україні , так і в інших теплих країнах світу , завдяки своєму декоративному зовнішньому вигляду. Кампсис - це рослина - ліана , яку купити в Україні або будь-якій країні буде зовсім не складно.

Інтернет магазин саджанців декоративних чагарників Флоріум дозволяє купити квіти багаторічники, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Продаж та доставка кампсис в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :