Саджанці піракант

Спробуйте посадити в саду піраканту. Це вічнозелений чагарник з декоративними листям і плодами. В кінці літа дозрівають округлі ягоди оранжево-червоного кольору, які нагадують бусинки. Вони повністю покривають кущ і тримаються до весни, звичайно якщо птахи їх не з'їдять. Рослину потрібно захищати від холодних вітрів і протягів. Любить тепло і сонце. З піраканти виходять прекрасні живоплоти. Ви можете недорого купити саджанці від великих виробників з кращих розплідників. Це не живці з коренем. Ми пропонуємо Вам щеплені саджанці в контейнерах.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ»Посадка піраканти після покупки

Посадку і пересадку у відкритий ґрунт здійснюйте навесні (середина березня-квітня, коли ґрунт добре прогріється) і восени (середина вересня-жовтень). Це стосується саджанців з відкритою кореневою системою. Рослини в контейнерах можна висаджувати круглий рік, в тому числі і влітку.

Піраканта-рослина в культурі посухостійка. Всі ґрунти, за винятком заболочених умов, підходять для її вирощування. Однак віддає перевагу злегка кислому, родючої, дренованому ґрунті, яка підлягає впливу прямого сонячного світла або часткового відтінку.

Виконайте наступні кроки, щоб переконатися, що Pyracantha правильно посаджена:

 • Рослина потребує деякої циркуляції повітря. Тому не кладіть його в кутку двох огорож або стін.
 • Якщо ґрунт важкий або не є добре дренованим, внесіть перед посадкою багато компосту.
 • Викопайте яму в два рази більше ширини кореневого кома. Вона дозволить поліпшити ріст коренів, особливо в бідних ґрунтах. Краще, якщо вона буде ширше внизу, ніж зверху.
 • Внесіть в садову ґрунт жменю кісткового борошна.
 • Помістіть рослину в посадкову яму і засипте землею так, щоб воно знаходився на тій же глибині, що і в горщику.
 • Повітряні кишені навколо кущів повинні бути видалені поливом під час і після засипки ями.
 • Якщо ви хочете створити щільну загорожу, то окремі саджанці повинні бути розміщені приблизно на відстані 60 см один від одного.
 • Не любить пересадок.
 • Добре виглядає у великих діжках (їх заповнюють сумішшю садової землі і піску в співвідношенні 2: 1).
 • Також цей прекрасний чагарник можна вирощувати в кімнатних умовах і формувати бонсаї.

Розмножується насінням або зеленими живцями, які ростуть досить швидко. Розмноження насінням - доля селекціонерів, а вегетативне - гарантовано зберігає материнські ознаки сорту.

Як замовити піраканта поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, саджанці піраканти доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Ми поставляємо високоякісні саджанці піраканти з відкритою кореневою системою (ВКС) або голі корені з грудкою землі, загорнуті в чорну плівку. Також в наявності рослини в контейнерах.

Як ми працюємо:

 • Пропонуємо вам купити саджанці недорого
 • Без передоплати
 • Доставляємо замовлення післяплатою
 • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин.

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці піраканти в Києві за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлене вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM.UA).

Щоб прикрасити незвичайними кущами свій сад варто тільки зателефонувати нашому менеджеру.

Відгуки, Піраканта

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :