Садажані самшитів

Ландшафтні дизайнери охоче використовують самшит при оздобленні ділянок в основному завдяки можливості надати його кроні практично будь-яку форму. Він піддається обрізку і завдяки щільною блискучою листі зберігає акуратний вигляд довгий час. Так, саме його ви бачили на картинках в формі кулі, куба, деревця зі спіралевидною або пірамідальною кроною. Рекомендується обрізка кущів у міру необхідності в кінці весни протягом літа для досягнення бажаної форми. Ми пропонуємо купити недорого саджанці з кращих розплідників. Вони поставляються в контейнерах і як живець з коренем. Гарантуємо, що ви отримаєте якісні рослини.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ САМШИТІВ»Самшит: посадка і догляд. Доставка самшиту поштою

Сучасний, доглянутий сад складно уявити собі без самшиту. Ландшафтні дизайнери охоче використовують цей кущ при оздобленні ділянок в основному завдяки можливості надати його кроні практично будь-яку форму. Самшит чудово піддається обрізці і завдяки щільному блискучому листю зберігає акуратний вигляд довгий час. З нього вистригають химерні фігури, що додають саду оригінальності.

Самшит вічнозелений - своєю популярністю зобов'язаний ще й деревині приємного від світлого до темно-бурштинового кольору, що відрізняється однорідністю забарвлення. Його широко використовують в токарній справі для створення красивих речей.

Естетична цінність самшиту також в різноманітті сортів, що вирізняються листям, кольором, розмірами, що дозволяють використовувати його і в якості бордюрної рослини і для створення досить високого живоплоту. Він є хорошим фоном для квітучих рослин, які вигідно виглядають на тлі зеленого листя самшиту.

З вирощуванням самшиту впорається і початківець садівник. Ця рослина добре переносить пересадку, тому купити саджанці самшиту можна в будь-який час з березня по листопад. Він швидко вкорінюється і добре зимує. Самшит надає перевагу півтіні і не дуже добре почувається на спекотному сонці. Йому підійдуть суглинні, лужні грунти, потрібно регулярне підживленння компостом, тому що органіку самшит дуже любить. Подальший догляд за самшитом полягає в поливі без застою води і стрижці, якій для нього багато не буває.

Самшиту розмноження проводиться живцями, які висаджуються безпосередньо у відкритий грунт.Росте кущ досить швидко, добре вкорінюється. Головна умова активного росту - багате органічне добриво.

Продаж самшиту в Україні зідйснюється інтернет магазином Флоріум. Він займається постачанням високоякісного посадкового матеріалу з Голландії, що вирізняється здоров'ям, життєстійкістю, а також доступними цінами. Тут пропонується купити самшит різних сортів, для будь-яких садівничих цілей. Доставляється замовлення поштою протягом декількох днів після оформлення.

Купити саджанці декоративних чагарників, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка и купить cамшит по всей Украине (Киев, Донецк, Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Тернополь,Ужгород, Кривой Рог, Луганск, Одесса, Херсон, Сумы, Чернигов, Черновцы, Львов, Полтава, Луцк, Кировоград, Черкассы, Хмельницкий, Симферополь, Севастополь, Винница, Житомир, Николаев, Ровно, Ялта, Мелитополь, Белая Церковь).

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :


Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Mage_Core_Model_Config_Element' is not allowed in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0