Саджанці дівочих виноградів

Якщо восени ви здалеку помічаєте фасади будинків, оповиті червоною листям, значить, там росте дівочий виноград. Навесні і влітку він має темно-зелене листя. У вас є потворний паркан, який ви хотіли б оживити? Вибирайте дівочий виноград, щоб прикрасити ті паркани і стіни, на які ніхто не хоче дивитися. Ця виноградна лоза швидко зростає і самостійно підіймається вгору. Тільки в перший рік їй необхідна опора. Виростає до 10-15 м. Квіти не представляють інтересу. Після відцвітання утворюються темні ягоди, які люблять птиці. Ми пропонуємо купити недорого саджанці з європейських розплідників, і гарантуємо, що ви отримаєте якісні рослини. Вони поставляються в контейнерах і як живець з коренем.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ДІВОЧИХ ВИНОГРАДІВВ»Дівочий виноград: доставка поштою по Україні

Каталог чагарників саджанці інтернет магазину Флоріум дозволяє купити квіти багаторічники, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :


Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Mage_Core_Model_Config_Element' is not allowed in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0