Горобинник (саджанці)

Горобинник - це красивоквітучий декоративний чагарник. Розпускаючись, листя, мають рожеве забарвлення, згодом зеленіють, а восени набувають золотистий або темно-помаранчевий відтінок. Суцвіття білі або кремові пірамідальні волотисті довжиною близько 30 см. Цвітіння триває близько місяця з кінця червня. Його можна посадити вздовж паркану або в ролі живої огорожі. Ви можете легко і недорого купити саджанці з європейських розплідників. Ви отримаєте якісні рослини, вільні від вірусів. Вони поставляються в контейнерах і як живець з коренем.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ГОРОБИННИКІВ»


Горобинник Sem фото
код: 555001
1 растение в упаковці
120 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Горобинник

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

У мене росте горобинник. Але чомусь я ніколи не дивилася на його квіти зблизька. Ця рослина для мене просто огорожа. Щороку в його гілках гніздяться різні птахи, і я намагаюся їх не турбувати. Але його квіти – чудові.

відповісти на відгук

Горобинник: кращі сорти. Купити саджанці горобинника в Україні

Наш магазин надає вам можливість подивитись каталог саджанці чагарників, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка та купити горобинник по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).