Бобовник

Бобовник - це листопадне деревце або невеликий чагарник. Під час цвітіння кущ густо покривається безліччю яскраво-жовтих суцвіть (кисті досягають в довжину до 40 см), завдяки чому рослина отримала іншу назву «Золотий дощ». Милуватися таким «дощем» можна з середини травня і до червня протягом 20 днів. Бобовник прекрасно виглядає на передньому плані великих композицій, в поєднанні з хвойними рослинами. А висаджені вздовж алеї бобовники виглядають дивовижно. Незвичайна краса, яка розкривається під час цвітіння, ставить бобовник на почесне місце серед улюблених садових рослин.

 

Бобовник анагіроподібний фото
Арт: 563001
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
199 95 грн.
Детальніше
Купити Троянди та кущі Бобовник анагіроподібний та оформити доставку поштою по всій території України: Севастополь, Суми, Сімферополь , Ві

Відгуки, Бобовник


Бобовник: посадка і догляд. Купити бобовник в Україні

Бобовник - або «золотий дощ» стане справді чудовою прикрасою для вашого саду. Пишність його суцвіть підкорює садівників з усього світу. Як зрозуміло з назви, належить він до родини бобових. Може бути, як чагарником, так і деревом. Це дозволяє вам вибирати рослину, враховуючи площу вашого палісадника.

Особливості культури і методи її вирощування

Бобовник садовий всіх типів відмінно переносить посуху і не потребує постійного поливі. Завдяки цьому, він не вимагає особливого догляду. У той же час, варто відзначити, що представник даного роду погано переносить низькі температури і найчастіше йому необхідне укриття на зиму, так як після холодів він практично не цвіте. Купити бобовник можна на сторінках нашого веб порталу. Пропонуємо вам найбільш оптимальні ціни на весь асортимент магазину. Сама культура ділиться на кілька підвидів.

Серед представлених типів можна виділити бобовник:

  • Анагіролистний;
  • Звичайний.

Про сорти докладніше

Бобовник Анагіролистний - невелике дерево або кущ, що володіє прекрасними жовтими суцвіттями. Культура досить теплолюбна, тому посадка проводиться на сонячній стороні, подалі від протягів і продувів. Окремо зауважимо, що рослина швидко росте, дозволяючи побачити вам плоди її цвітіння вже через кілька років.

Бобовник звичайний, або як його ще називають анагіроподібний - ідеальна прикраса для саду. Дане дерево вирізняється сіро-зеленою корою і невеликою висотою. Цвітіння даної рослини починається в кінці квітня і закінчується на початку червня. Висаджують його на добре освітлюваній ділянку.

Купити кущі, зокрема саджанці бобовника можна на сторінках нашого інтернет магазину, оформивши заявку у відповідній формі. Ми пропонуємо вам ознайомитися з фото продукту і почитати відгуки в картці товару. Продаж продукції здійснюється по Україні, як оптом, так і в роздріб. Доставка проводиться поштою в усі міста, в тому числі і по Києву.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :