Саджанці бобовників

Вражаюче видовище - цвітіння бобовника! У пік цвітіння його крона густо усипана квітами. Він відмінно переносить посуху і не потребує постійного поливі. Завдяки цьому, не вимагає особливого догляду. У той же час, варто відзначити, що представник даного роду погано переносить низькі температури і найчастіше йому необхідно укриття на зиму, так як після холодів він практично не цвіте. Подивіться на цьому сайті фото і опису сортів. Дізнайтеся, як за ними доглядати. Ми пропонуємо купити недорого саджанці з кращих розплідників. Вони поставляються в контейнерах і як живець з коренем. Гарантуємо, що ви отримаєте якісні і здорові рослини.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ БОБОВНИКІВ»


Відгуки, Бобовник

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Три роки тому я отримала в подарунок від свого друга крихітну рослину на кілька сантиметрів. В цьому році це був вже великий, двометровий кущ і, нарешті, він розцвів! Квіти як на фото - лавина золота.

відповісти на відгук

Бобовник: посадка і догляд. Купити бобовник в Україні

Бобовник - або «золотий дощ» стане справді чудовою прикрасою для вашого саду. Пишність його суцвіть підкорює садівників з усього світу. Як зрозуміло з назви, належить він до родини бобових. Може бути, як чагарником, так і деревом. Це дозволяє вам вибирати рослину, враховуючи площу вашого палісадника.

Особливості культури і методи її вирощування

Бобовник садовий всіх типів відмінно переносить посуху і не потребує постійного поливі. Завдяки цьому, він не вимагає особливого догляду. У той же час, варто відзначити, що представник даного роду погано переносить низькі температури і найчастіше йому необхідне укриття на зиму, так як після холодів він практично не цвіте. Купити бобовник можна на сторінках нашого веб порталу. Пропонуємо вам найбільш оптимальні ціни на весь асортимент магазину. Сама культура ділиться на кілька підвидів.

Серед представлених типів можна виділити бобовник:

  • Анагіролистний;
  • Звичайний.

Про сорти докладніше

Бобовник Анагіролистний - невелике дерево або кущ, що володіє прекрасними жовтими суцвіттями. Культура досить теплолюбна, тому посадка проводиться на сонячній стороні, подалі від протягів і продувів. Окремо зауважимо, що рослина швидко росте, дозволяючи побачити вам плоди її цвітіння вже через кілька років.

Бобовник звичайний, або як його ще називають анагіроподібний - ідеальна прикраса для саду. Дане дерево вирізняється сіро-зеленою корою і невеликою висотою. Цвітіння даної рослини починається в кінці квітня і закінчується на початку червня. Висаджують його на добре освітлюваній ділянку.

Купити кущі, зокрема саджанці бобовника можна на сторінках нашого інтернет магазину, оформивши заявку у відповідній формі. Ми пропонуємо вам ознайомитися з фото продукту і почитати відгуки в картці товару. Продаж продукції здійснюється по Україні, як оптом, так і в роздріб. Доставка проводиться поштою в усі міста, в тому числі і по Києву.