Саджанці кипарисів

Використовуючи кипарис, ви можете створити певну ширму від цікавих очей або задекорувати під'їзну доріжку. Або посадити в альпінарії. Багато сортів пропонують відмінний фон. Це робить кипариси сумісними з іншими рослинами в більшості садів і ландшафтів. Варто відзначити, що їх досить легко вирощувати. Як у відкритому грунті, так і в горщиках. Ми пропонуємо купити недорого саджанці з європейських розплідників, і гарантуємо, що ви отримаєте якісні рослини, вільні від вірусів. Вони поставляються в контейнерах і як живець з коренем.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ КИПАРИСІВ»


Кипарис вічнозелений фото
код: 534001
1 растение в упаковці
29 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Кипарис

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Кипариси - це високі дерева (рідше чагарники), характерні для теплого середземноморського клімату і не витримують низьких температур. Тому кипариси вирощую тільки в горщиках.

відповісти на відгук

Кипарис: посадка і догляд. Доставка кипариса поштою

Гарний, стрункий, вічнозелений кипарис - візитна картка субтропічних і тропічних районів Північної півкулі непогано прижився і в менш теплому кліматі. На Україні його можна зустріти не тільки на чорноморському узбережжі, а й у Києві.

Кипарис - рослина дуже давнє, рід його включає в себе дерева і чагарники, які успішно використовуються ландшафтними дизайнерами для прикраси ділянок, створення живоплотів, для яких кипарис підходить чудово завдяки густій вічнозеленій, добре сформованій кроні.

Кипарисовик - морозостійкий представник сімейства кипарисових, що цінується за велику кількість різновидів від чагарників до кімнатних декоративних видів. Сьогодні можна купити кипарисовик із зеленою або жовтуватою хвоєю. Перший краще висаджувати на затінених ділянках, другий - на сонячних.

Взагалі, саджанці кипариса люблять добре удобрений нейтральний або слабокислий грунт. Обов'язкова умова гарного самопочуття - хороший дренаж і полив, особливо молодих кипарисів. Зимують дорослі рослини добре, а ось молодняк краще вкривати. Підживлення однозначно зайвою не буде, рекомендується вона два рази на рік: навесні та на зиму, якщо ж зелена крона кипариса починає жовтіти, значить, йому не вистачає корисних речовин і можна підгодувати його додатково.

Купити кипарис пропонують багато розплідники і спеціалізовані магазини. Інтернет-магазин Флоріум поставляє незмінно якісний посадковий матеріал, з якого садівник виростить міцне, здорове дерево. Замовити різні сорти, купити саджанці кипариса і отримати їх поштою - такий варіант покупки найшвидший і зручний. До того ж ціни на товар Флоріуму завжди дуже доступні. Щорічно більше 50 тисяч клієнтів стають щасливими власниками нових представників царства флори для свого саду.

Купити насіння овочів, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині саджанців декоративних чагарників. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка і купити кипарис по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).