Керрія

Керрія японська - невеликий листопадний чагарник, квітучий золотисто-жовтими квітками. У народі його часто називають «пасхальною трояндою», через весняне цвітіння і махрові квіти схожими на мініатюрні трояндочки. Під час цвітіння їй немає рівних - з кінця травня - на початку червня весь кущ покривається безліччю жовтеньких квіток-трояндочок, які володіють найніжнішим ароматом. Цвітіння триває впродовж місяця.

 

Керія японська Golden Guinea фото
Арт: 508003
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 86 шт.
Ціна Ціна за упаковку
69 95 грн.
Керія японська Pleniflora фото
Арт: 508002
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 52 шт.
Ціна Ціна за упаковку
64 95 грн.
Керія японська фото
Арт: 508001
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 49 шт.
Ціна Ціна за упаковку
64 95 грн.

Керрія японська

Прекрасний, декоративний, зимостійкий, багаторічний чагарник - керрі, широко поширений в місцевостях Китаю та Японії і відноситься до відомої родини Розоцвіті (Rosaceae). Названа рослина на честь відомого садівника і колекціонера рослин - Вільяма Керра. Ця рослина має тонкі схилені гілки, посипані елегантними зеленим листям і яскраво-жовтими квітками, які мають легкий приємний аромат. Квітки у керрії бувають, як прості, так і махрові, які з'являються на гілках ще ранньою весною і квітнуть до самого літа.

Найвідоміша і поширена в Україні є керрі японська, яка являє собою високий, великий (2-4 м заввишки і 2-5 м завширшки), листопадний кущ. Пагони цієї рослини пофарбовані в зелено-жовтий колір, який чудово виглядає на тлі білого снігу. Листя переважно зубчасті, подовжено-овальні, по черзі розташовані, темно-зеленого кольору. На голих гілках Керрі, ранньою весною або в кінці зими з'являються махрові, великі (до 6 см в діаметрі), яскраво-жовті квіти. Запах цієї прекрасної рослини трохи нагадує запах кульбаби.

Для керрії умови вирощування абсолютно прості і для їх створення не буде потрібно багато зусиль. Ця рослина віддає перевагу рости на будь-якому родючому, садовому, розпушеному і помірно зволоженому грунті. Віддає перевагу сонячним місцям , але переносить і півтінь. Не виносить застою води. Також це прекрасна рослина дивно зимостійка і не піддається впливу різних садових хвороб.

Купити саджанці чагарників в Україні, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка Керрія в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.

Відгуки, Керрія

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :