Close [x]

Жасмин

Продаж жасмину починається 5 грудня. В цей момент пропонуємо Вам купити троянди, спіреї, барбариси та інші кущі які Ви отримаєте у вересні цього року. 

Жасмин Nudiflorum фото
Арт: 559002
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 92 шт.
Ціна
79,95 грн.
Жасмин Nudiflorum (саджанець). Новинка! Жасмин голоквітковий або жасмин голоцвітний, або жасмин зимовий - дивовижна рослина. Він цвіте взимку! Так, і це не помилка. Величезна кількість жовтих квіток розпускається з кінця жовтня по квітень. Дуже оригіна...
Жасмин Officinale фото
Арт: 559001
К-ть в упаковці: 1 растение
На складі: Нема в наявності
Ціна
29,95 грн.
Детальніше
Жасмин OfficinaleКупити Троянди та кущі Жасмин Officinale та оформити доставку поштою по всій території України: Севастополь, Суми, Сімферополь , Вінниця, Рівне, Івано-Франківськ, Чернігів, Луганськ, Хмельницький, Чернівці, Черкаси, Житомир та інші міс...

Відгуки, Жасмин


Жасмин купити в Україні. Доставка жасмину поштою

Жасмин вирізняється гарними зіркоподібними квітами, які мають солодкий дурманний аромат. Саме тому, він так подобається багатьом дівчатам. Бутони можна сушити, а потім додавати в чай. З самих квітів часто роблять всілякі маски. Багатьох цікавить питання, як садити насіння жасмину і чи можливо це зробити у помірному кліматі. Насіння жасмину відмінно приживаються в нашій країні. Головне підібрати для даної рослини добре освітлене місце. Під час посадки варто дотримуватися відстані між кущами від 50см і до 1,5 метра. При бажанні даний квітку можна вирощувати і в приміщенні - в звичайному газоні.

Купити насіння жасмину за мінімальною ціною найпростіше в нашому спеціалізованому інтернет магазині. Всього існує величезна кількість видів цього дивного квітки. В інтернеті вибір набагато ширше, ніж в класичних магазинах, тому підібрати варіант до душі зможе кожна жінка. Жасмин насіння в такому випадку вам доставлять на найближче відділення пошти - в будь-який населений пункт України.

Придбане насіння жасмину потрібно помістити в скляну герметизовану банку або ж поліетиленовий пакет. Зберігати їх краще всього в прохолодному місці. Незадовго до запланованого посіву, зернятка потрібно пересипати в мішок з рідкісного матеріалу і вимочувати протягом кількох годин у воді. Після цього їх необхідно накрити мохом або вологим торфом. Через пару днів посадковий матеріал потрібно підсушити і висадити у відкритий грунт. Жасмин з насіння росте досить швидко, особливо якщо посіяти їх восени.

Перед посівом необхідно зробити невеликі ямки, в які потрібно класти насіння жасмину на глибину 25-30 см. Зверху їх варто накрити гілками і соломою. З приходом весни покриття необхідно акуратно зняти і створити для молодих рослин захист від сонця.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити саджанці багаторічних чагарників, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити жасмин по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).