Еріка

Вічнозелений чагарник невеликого розміру. Під час цвітіння рослина повністю покривається масою дрібних квіточок білого і всіх відтінків рожевого. Більшість ерік цвітуть в зимовий час. Їх цвітіння приголомшливе видовище. Створюється враження, що еріки цвітуть півроку, тому що засохлі квіти довго зберігатися на гілках. Квітучі еріки здатні прикрасити будь-яку, навіть саму непоказну територію. Все еріки - чудові медоноси.

 

Еріка Darley Dale фото
Арт: 527001
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 162 шт.
Ціна Ціна за упаковку
64 95 грн.
Еріка Kramer's Rote фото
Арт: 527003
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 136 шт.
Ціна Ціна за упаковку
64 95 грн.
Еріка White Perfection фото
Арт: 527004
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 160 шт.
Ціна Ціна за упаковку
64 95 грн.
Еріка Ghost Hills фото
Арт: 527002
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
59 95 грн.
Детальніше

Еріка: кращі сорти. Купити саджанці еріки поштою

Еріка ( Erica ) являє собою трав'янисту ( чагарникову ) вічнозелену рослину численної родини Вересові . Висота дорослої рослини ( куща ) досягає 20-200 см , ширина 40-60 см. На тонких , але міцних стеблах чергово розташовується видовжене (рідше голчасте ), темно -зелене листя до 15 мм у довжину. Часто листя зібране в мутовки . Квіти рослини не великі (1-1,5 см в діаметрі) , подовжені , дзвоникові , забарбовані в білий , рідше рожевий або червоний колір. Запаху квіти не мають. Цвітіння настає в червні- липні. Плід рослини - 4 -х профільна коробочка з дрібним круглим насінням. Еріка надає перевагу піщаному , слабокислому або нейтральному грунту , з великим вмістом торфу в грунті. Грунт також повинен бути розпушеним і зволоженим. Росте ця рослина переважно на сонячних місцях , рідко в тіні або півтіні. Деякі сорти Еріки є посухостійкими , а деякі не переносять відсутність вологи. Перед тим як Еріку купити, варто уважно дізнатися про сорт , який ви хочете вирощувати в саду або вазоні . Рослина Еріка іноді вражається садовими хворобами та шкідниками. На зимовий період рослину краще обрізати і вкривати сухим листям або тирсою.

Посадка і догляд за рослиною Еріка

Розмножується рослина Еріка насінням і живцями. Придбані або вирощені живці рослини найкраще висаджувати на сонячній або напівтінистій ділянці , з добре дренованим , багатим гумусом і органікою грунтом. Також місце посадки рослини має бути захищене від вітру і постійно поливатись . Під час активної вегетації рослина особливо вимоглива до поливу , підгодівлі і розпушування грунту. Чим вище вологість у грунті , тим краще і довше рослина цвіте. Також при висадці саджанців Еріки варто враховувати і густоту посадки рослини , бо ця рослина дуже швидко розростається. Потрібно буде постійно видаляти ( підстригати ) розрослі стебла або робити форму акуратного куща. Також ця рослина прекрасно росте і « контактує » з іншими трав'янистими , низькорослими рослинами в саду або клумбі . Наприклад , Еріка трав'яниста здавна вважалася і вирощувалася виключно, як декоративна рослина і має безліч виведених сортів. Її цвітіння починається влітку і триває до пізньої осені , що дуже подобається багатьом садівникам. Саме тому рослину Еріку багато хто хоче купити за її декоративність і невибагливість у вирощуванні.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити саджанці декоративних чагарників, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Продаж та доставка еріка в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.

Відгуки, Еріка

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :