Саджанці колоновидних плодових дерев

Колоновидні дерева (дерева в формі колони) не займають багато місця в саду. Їх види дуже ефективні, і їх догляд більш ніж простий. Вони невисокого зросту і у них немає бічних пагонів. Тому легко збирати фрукти. Ще одна особливість, яка приваблює всіх садівників, - це швидкість плодоношення. У перший рік життя такі дерева порадують урожаєм, але за умови, що ґрунт систематично удобрюється. Однак тривалість їх життя не перевищує 6 років. Пропонуємо вам купити недорого нові і старі сорти з кращих розплідників. І гарантуємо, що ви отримаєте якісні саджанці.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ КОЛОНОВИДНИХ ДЕРЕВ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Саджанці колоновидних дерев

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Усе було виконано дуже ефективно, я змогла відстежувати інформацію про доставку свого замовлення. Замовлені саджанці колоновидних дерев були супер упаковані, і посилка прибула у відмінному стані. Коледжанки-садоводи вже шукають акційні рослини у Флоріумі. Для мене було важливо, що я теж скористалася привабливими цінами.

відповісти на відгук

Колоновидні саджанці: кращі сорти

З колоновидних саджанців виростають дерева, стовбур яких рясно усипаний плодами. Розгалужень колоновидні дерева не мають, за винятком деяких сортів. Стовбур у вигляді колони щорічно дає великий урожай. Найбільш рясний період припадає на третій рік. Термін плодоношення становить приблизно 15 років. Догляд за такими деревами досить простий. Завдяки своїй будові вони практично не мають потреби в обрізанні. Колоновидні саджанці купити за доступною ціною ви можете в нашому інтернет-магазині. Продаж здійснюється по всій Україні. Можлива доставка поштою з Києва.

Як виростити колоновидні саджанці

Плоди колоновидних дерев дозрівають в літньо-осінній період. Вирощування - з саджанців, купити які ви можете на нашому сайті. Природне будова дерев дозволяє проводити посадку близько один до одного, економлячи при цьому площа. Навіть на невеликій ділянці ви можете зібрати непоганий урожай. Відгалуження стовбура зустрічається вкрай рідко. Тому дерева не потребують обрізки, а це, як відомо, самий трудомісткий процес. Звичайно, виходячи з усього перерахованого вище, варто розуміти, що такі саджанці стоять порядком дорожче. Але не турбуйтеся. Колоновидні саджанці купити в Україні можливо за цілком доступною ціною.

Де і як колоновидні саджанці купити в Києві

Найдоступніший і зручний спосіб - замовити колоновидні саджанці в інтернет-магазині. На нашому сайті ви зможете знайти фото цікавить вас виду, почитати відгуки інших клієнтів і отримати необхідну для догляду інформацію. Скористайтеся функцією доставки і заощаджуйте свій час. Вже через три дні колоновидні саджанці поштою прибудуть в будь-яку точку країни. Здивуйте оточуючих екзотичними видами дерев, порадуйте рідних великими врожаями, не докладаючи особливих зусиль.