Саджанці яблуні колоновидної

Відгуки, Яблуня колоновидна

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

У магазині Флоріум пропонуються високоякісні послуги, швидка доставка та надійно упаковані товари (замовляла саджанці колоновидних яблунь). Я рекомендую відвідувати цей магазин усім.

відповісти на відгук

Опис саджанців яблунь колоноподібних

Даний вид дерев забезпечує красу, врожайність та компактність. Вперше саджанці колоноподібних яблунь з'явилися випадково і мутація виявилася дуже вигідною. 50-річне дерево більше ніж півстоліття тому дало вертикальну крону без бічних відгалужень, тоді всіх вразила зручність компактного дерева, до того ж таких можна було висадити на ділянці куди більше. Набагато пізніше розпочалася селекція інших плодових культур груші, айви, сливи, черешні, персика тощо.

Гілки саджанців колоноподібних яблунь розташовані під гострим кутом до потовщеного стовбура, він згодом обростає гоструватими короткими гілками. Трапляється, що плодоношення відбувається вже на перший рік вирощування культури, але краще почекати наступного року й обрізати цвітіння, щоб дерево набралося сил. Термін життя саджанців колоноподібних яблунь становить близько 16 років, але саме дерево легко може ще жити близько 40 років без плодоношення.

Якого сорту купити саджанець яблуні колоноподібної

Невисокі деревця досягають заввишки 2,5 метри. Їх крона досить вузька, лише 60 см. Тому відстань між саджанцями може бути не більше 70 см. Стовбур, практично повністю покритий листям, гілками та з часом плодами. Цвітіння має дуже декоративний вигляд. Стовбур саджанця колоноподібної яблуні повинен бути потовщеним, щоб утримувати весь урожай.

Інтернет магазин Флоріум пропонує купити саджанці колоноподібних яблунь високої якості, вибираючи з широкого асортименту. Зверніть увагу на такі сорти:

Всі вони різняться на смак, розмір плоду, врожайність, колір усередині та зовні та швидкість дозрівання. Всі сорти є популярними як на ринку дерев, так і на ринку плодів, оскільки це найпопулярніше фруктове дерево країни. Плоди широко використовують у кулінарії.

В описі до кожного сорту ви знайдете докладний опис та додаткові фото та відгуки покупців, все для того, щоб ви вибрали той сорт, який відповідає вашим уподобанням.

Посадка саджанця яблуні колоноподібної

Рання весна – найкращий час для посадки саджанця яблуні колоноподібної. Якщо вам зручніше провести посадку восени, починайте її у вересні, щоб коренева система добре прижилася до заморозків.

Ділянку вибирайте захищену від вітрів і добре освітлену, легка півтінь не нашкодить, але врожай буде кращим, якщо ділянка буде сонячною. При попаданні прямих сонячних променів на плоди, вони набувають правильного сортового забарвлення, проте це може не відбутися, якщо буде недостатньо світла. Ґрунт може бути будь-яким садовим, але без застою води. В ідеалі легкий, розсипчастий та добре удобрений. Це може бути суглинок або супіщаний ґрунт. Не підійде кам'яниста ділянка та глиниста. Примірники висаджують поспіль вздовж алей, а також висаджують групами чи рядами.

Посадкова яма в глибину має бути до 50 см, як і її діаметр. Змішайте викопану землю з компостом і гноєм, що перепрів. Добре вплине на імунітет дерева суперфосфат та калій. Влийте в посадкову яму відро води й після того, як вона вбереться, розправляючи коріння, опустіть саджанець. Місце щеплення має залишатися під землею. Засипте саджанець яблуні колоноподібною ґрунтосумішшю, злегка утрамбуйте і рясно полийте після посадки. Полив продовжуйте до спеки кожні 3 дні, у спеку - щодня. Ґрунт краще замульчувати навколо дерева.

Вирощування та догляд за саджанцями яблунь колоноподібних

Внесення перших добрив має проводитися після того, як розпуститься листя. Робіть паузу між підживленнями близько двох тижнів. Якщо земля родюча і добре удобрена під час посадки, підживлення проводьте лише на третій рік. Навесні рослину поливають сечовиною, а влітку другого року, не зайвим буде внесення фосфорно-калійного добрива.

Проводьте профілактику захворювань, обробляйте дерево заздалегідь, щоб не довелося боротися з хворобами, що вже розвинулися, профілактика завжди краще, ніж лікування.

Обрізку саджанців яблунь колоноподібних проводять навесні на початок руху соку. Після зими видаляють усі поламані, засохлі, пошкоджені гілки. Не обрізають лише верхню точку зростання. Довгі пагони можна вкоротити до 40 см. На коротких бічних гілках (кільчатки) ростуть плоди, їх не зрізають.

Поливайте рослину рівномірно, вода не повинна накопичуватися на якійсь ділянці. Для запобігання грибковим хворобам, загниванням, перед посадкою планують хороший дренажний шар з битої цегли або керамзиту. Повноцінно виростити дерева на ділянці з близьким заляганням ґрунтових вод не вдасться, мінімальне розташування шару води – не ближче 2 метрів до коріння.

Купити саджанці яблунь колоноподібною поштою

Інтернет магазин Флоріум пропонує вам купити саджанці яблунь колоноподібних за вигідною ціною з доставкою по всій Україні. Ви можете зробити замовлення без передоплати, вибираючи накладений плаотіж Укрпошти або Нової пошти. Ми ретельно упаковуємо посадковий матеріал перед відправкою та організуємо швидку доставку, тому рослина ніяк не постраждає.

У міру просування сезону саджанці колоноподібних яблунь можуть бути розпродані. Якщо потрібного сорту не виявилося в наявності, не засмучуйтесь, напишіть нам в онлайн-чат або зателефонуйте, менеджер зорієнтує вас у термінах поставки посадкового матеріалу на склад.

Якщо вам не вдається оформити замовлення або потрібна більш вичерпна консультація — зв'яжіться з нами.