Саджанці черешня коловидної

Відгуки, Черешня колоновидна

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

На диво добре упаковане дерево, браво! Відправлення отримала дуже швидко! Замовлю, напевно ще два саджанці черешні колоновидної по акції

відповісти на відгук

Опис саджанців черешні колоноподібної

Купити саджанці черешні колоноподібної найвищої якості ви можете на цій сторінці. Серед колоноподібних яблунь, персиків, слив, груш та інших подібних дерев саджанці черешні колоноподібної користуються не меншим попитом. Компактні дерева з прямою кроною дозволяють отримувати багатий урожай та максимально заощаджувати місце у саду або на городі.

До особливостей культури можна віднести:

  • висока декоративність дерев. Вони виглядають акуратніше, компактніше, красивіше звичайних;
  • економія простору. В умовах сучасного поспіху та економії ресурсів такий тип дерев — те, що потрібно;
  • зручність збирання врожаю. Завдяки невисокому зростанню саджанців черешні колоноподібної, збирати врожай зможе навіть дитина;
  • високі смакові якості. Рослини виводилися селекціонерами в такий спосіб, щоб вони поєднували у собі найкращі якості культури, зокрема і стійкість до хвороб.

Вперше саджанці черешні колоноподібної вивели після 1964 року, коли у Канаді лише створили цей тип дерев. Першими в експерименті були виведені яблуні, тому що саме вони були піддані природній мутації, тому вони першими лягли в основу селекції.

Циліндрична форма дерева формується внаслідок товстої основи та коротких бічних пагонів до метра завдовжки. Черешні достигають у середньому на початку літа і в залежності від сорту їх можна збирати до останнього літнього місяця.

Які сорти саджанців черешні колоноподібної вибрати

В інтернет магазині Флоріум можна вибрати з асортименту різних сортів. Саджанці черешні колоноподібної також можуть відрізнятися розміром плода, кольором, смаком. Солодкий сорт Хелена порадує вас пишним урожаєм та невибагливістю.

Сорт Сільвія має насичений колір і смак. Це два найпопулярніші сорти в Україні, які мають величезний попит. Купивши саджанці черешні колоноподібної цих сортів, ви точно не прогадаєте, особливо, якщо плануєте вперше вирощувати даний тип дерев. Кожне із них може плодити до 20 років.

Посадка саджанців черешні колоноподібної після покупки

Після покупки рослини не зволікайте з посадкою, інакше неправильне її зберігання вплине на плодоношення. Можна вибрати ділянку поруч із добре плодючою вишнею, але садіть якомога далі від абрикоса, яблуні та груші.

Підготуйте заздалегідь посадкову яму мінімум за декілька тижнів до висадження. Її діаметр має бути 70 см, як і глибина. Між рядами знадобиться відстань в 3 метри, а між саджанцями достатньо одного метра. Для посадки саджанця черешні колоноподібної знадобиться живильний ґрунт на основі чорнозему. До нього додається перегній, калійні та фосфорні добрива. На дні посадкової ями формують невелику гірку, на яку ставлять деревце і розпрямляють коріння. Можна поставити підпору. Коренева шийка має бути над землею з відривом двох сантиметрів. Землю злегка утрамбуйте та полийте рослину.

Рекомендується обробити стовбур крейдою або вапном, щоб молодій рослині не нашкодили прямі сонячні промені, а ще цей спосіб є профілактикою від шкідників.

При посадці саджанців черешні колоноподібної важливо дотримуватися тих самих умов, що і при посадці звичайної. Всі сорти культури люблять відкрите сонце, відсутність протягів та нейтральні вологі ґрунти без залягання ґрунтових вод на близькій відстані (не ближче ніж 2 м).

Вирощування та догляд за саджанцями черешні колоноподібної

Полив має бути щедрим, особливо у посушливий період. Купивши саджанці черешні колоноподібної, важливо розуміти, що в перші декілька років догляд має бути уважним. Крім поливу важливо рослину регулярно підгодовувати та обрізати. Після посадки видаліть усі зав'язі, щоб дереву легше було укоренитися.

Весняне підживлення має бути наповнене азотовмісними препаратами й краще якщо вони будуть органічні. Восени вибирайте фосфорно-калійні комплекси, дозування має бути суворо дотримане того, що вказано в інструкції.

Обрізка

Обрізці потрібно приділяти особливу увагу. Всі частини рослини після обрізки важливо забирати або спалювати. По класиці пагони обрізають для їх інтенсивного зростання.

  1. У перший рік виконується прищіпка бічних пагонів таким чином, щоб від ствола залишалося 10 см, також видаляють верхівку.
  2. На другий рік прищіпку зрізають, коли вона виросла щонайменше на 30 см, а бічні пагони видаляють на 20 см від основи.
  3. На третій рік можна додати кілька сантиметрів до обрізки.
  4. На четвертий рік зріжте зайві тонкі гілки, щоб прорідити рослину.
  5. Далі все як вперше, але зрізається не менше 30 см.

Купити саджанці черешні колоноподібної поштою

В інтернет магазині Флоріум купіть саджанці черешні колоноподібної за вигідною ціною. Ми надійно упаковуємо посадковий матеріал перед відправкою, до вас він прибуде в ідеальному стані із захищеним і добре зволоженим корінням. Купити саджанці черешні колоноподібної можна без передоплати, накладеним платежем. Доставку забезпечить Нова Пошта або Укрпошта у найкоротші терміни та в будь-яку точку України.

У нашому розпліднику широкий асортимент рослин, якщо посадковий матеріал розпродано, зв'яжіться з нашим менеджером, щоб уточнити, коли він з'явиться знову.

Якщо вам не вдається оформити замовлення або залишилися якісь питання, напишіть нам в онлайн-чат або зателефонуйте, ми із задоволенням надамо Вам вичерпну консультацію.