Епіпремнум

Не знайдено жодного продукту, відповідного фільтрам

Відгуки, Епіпремнум

Залишити відгук

Особливості Епіпремнуму

Ботанічна назва - Epipremnum. Трав'яниста ліана сімейства Ароїдні, орієнтуючись по верхніх межах їх лише 30 видів. У перекладі Епіпремнум означає «на стовбурах», ймовірно через свій спосіб існування. У тропічних лісах Південно-Східної Азії він обвиває стовбури дерев, також епіпремнум можна зустріти на Гаваях та Індії.

У домашньому вирощуванні популярним є вид Епіпремнум золотистий, його часто плутають зі Сциндапсусом через подібність в зовнішності та догляді.

Зовнішній вигляд Епіпремнума

Рослина є напівепіфітом, що означає, що вона існує самостійно або паразитує на деревах. Має мичкувату кореневу систему з безліччю повітряного коріння, завдяки якому розмножується. Чим старша рослина, тим більш одерев'янілим стає повітряне коріння. Ліана може бути дуже довгою, понад два метри, декоративність її найкраще підкреслюється, якщо вона "повзе" по стіні. Листя може бути однотонним, а може мати візерунок: на зеленому листі бліді смужки та плями.

Стебла у процесі зростання укорінюються по всій довжині пагонів. Листя списоподібне або серцеподібне, шкірясте, до 50 см завдовжки. Цілісна форма листа може з віком змінюватися на перисторозсічену з отворами як у монстери.

Цвіте у дорослому віці качаном укритим листом бежевого кольору, нагадує цвітіння кали лише меншого розміру. У домашніх умовах це рідко трапляється. Плід всередині з насіння.

Посадка та догляд за Епіпремнумом

Потрібна неглибока широка місткість для мичкуватої кореневої системи з дренажними отворами. На дно кладеться дренаж, ґрунт із землі дернової з піском та торфом. Підійдуть покупні ґрунтосуміші.

Багаторічник не вимогливий до освітлення, але важливо розуміти, що візерунчасте листя під прямим сонячним промінням змінює своє забарвлення і стає невиразним. Сильної затіненості також краще уникати. Підійде будь-яке підвіконня з розсіяним світлом, крім північного.

Кімнатний епіпремнум невибагливий щодо температурного режиму. Найголовніше уникати різких перепадів температур у зимовий час, коли відкриваєте провітрювати вікно, краще щоб квітка стояла якомога далі. Рослина негативно реагує на протяги. Купивши епіпремнум влітку, ви можете поставити його навіть на веранді або балконі.

Поливають квітку двічі на тиждень улітку. Слідкуйте за тим, щоб ґрунт зверху повністю просихав. Зайва волога може нашкодити мичкуватій кореневій системі, саме тому таку важливу роль відіграє хороший дренаж для квітки.

Де придбати Епіпремнум

У нашому розпліднику ви можете купити епіпремнум за вигідною ціною, без передоплати за допомогою накладеного платежу Укрпоштою та Новою поштою. Ми ретельно пакуємо рослину перед відправленням і ви зможете її перевірити перед покупкою.

Якщо товару немає в наявності або вам потрібно зробити оптове замовлення, зв'яжіться з менеджером телефоном або напишіть в онлайн-чат, ми проінформуємо вас про рослини, що залишилися. Якщо вам не вдається зробити замовлення, потрібна вичерпна консультація або є питання, будь ласка, зв'яжіться з нами.