Насіння від компанії Clause

«КАТАЛОГ НАСІННЯ CLAUSE»


Томат Сарра F1 фото
код: 721347
8 шт в упаковці
60 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відгуки, Насіння Clause

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Загорілася виростити Томат Балкони Ред F1. Насіння вже замовила, залишилося знайти корзину або іншу ємність для вирощування.

відповісти на відгук

Загорілася виростити Томат Балкони Ред F1. Насіння вже замовила, залишилося знайти корзину або іншу ємність для вирощування.

відповісти на відгук

Отримала посилочку, все прийшло в відмінному стані. Магазин хороший, буду робити покупки.

відповісти на відгук

Насіння Clause в Україні. Купити в інтернет магазині

Проблемою вирощування багатьох овочів стала погана адаптація до кліматичних умов відмінним від їхньої батьківщини. Бажання вирощувати такі «екзотичні» колись овочі як томати, баклажани, баштанні культури започаткувало селекції. Насіння Clause - плід багаторічної праці кращих французьких селекціонерів. Результатом їхньої роботи стали унікальні гібриди овочевих культур, здатні чудово пристосовуватися до умов України і щедро плодоносити.

Сьогодні до радості садівників інтернет-магазин Флоріум здійснює продаж найвідоміших, високоякісного насіння овочів з Франції. Цікаві пропозиції зацікавлять оптових покупців не тільки ціною, але також тим, що замовлення доставляються поштою, до найближчого відділення за бажанням замовника. Швидко оформити і отримати замовлення - дуже важливо для людей, що цінують свій час. Флоріум з розумінням ставиться до потреб покупців, допомагаючи консультацією в разі необхідності, відповідаючи на питання, що цікавлять, які часто виникають у бажаючих купити насіння Clause оптом.

Мода на овочі та фрукти існує також як на одяг. Наприклад, недавно «увійшли в моду» рожеві помідори, які колись були дивиною, а сьогодні вирощуються на грядках більшості садівників нашої країни. Особливої уваги заслуговують насіння томатів з Франції. Серед них такі цікаві сорти як Фенді, Багіра, Альянс, Колібрі які крім чудових смакових якість відрізняються високою врожайністю, гарною транспортабельністю, щільними, м'ясистими плодами.

Бажаючим здивувати сусідів по ділянці добірними овочами на власному городі однозначно варто купити насіння Clause. Культури, що виросли з них, відрізняються великою життєстійкістю, їм практично нестрашні місцеві хвороби і шкідники. Особливість селекцій Clause seeds є те, що створювалися вони з урахуванням певних кліматичних зон. Тому навіть такі специфічні, наприклад, для Києва баштанні - кавун, диня, культивовані компанією Clause будуть цілком комфортно почувати себе в цій смузі.

Насіння Clause в Україні радують садівників своєю ціною, зіставною з якістю і тим не менш доступною. До того ж, городники, купивши посадочні матеріал в інтернет магазині Флоріум отримують дворічну гарантію на нього, однак насіння з Франції від компанії Clause настільки добре зарекомендували себе у всьому світі, що ім'я бренду вже само по собі є гарантією.

Доставка і купити насіння Clause по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).