Насіння Hem-Genetics

«КАТАЛОГ НАСІННЯ HEM-GENETICS»


Антірінум (Левовий зів) Снеппі F1 фото
Арт: 726116
К-ть в упаковці: 20 шт
На складі: 38 шт.
Ціна Ціна за упаковку
15 95 грн.
Ротики Помаранчеві фото
Арт: 726436
К-ть в упаковці: 0,2 г
На складі: 9 шт.
Ціна Ціна за упаковку
4 95 грн.
Ротики Рожеві фото
Арт: 726437
К-ть в упаковці: 0,2 г
На складі: 20 шт.
Ціна Ціна за упаковку
4 95 грн.

Насіння Hem-Genetics кольорів. Насіння з Голландії поштою

Інтернет магазин Флоріум, діючий на території всієї України, пропонує краще голландське насіння квітів. На нашому сайті легко знайти різне насіння декоративних культур і квітів, які стануть чудовим доповненням садової ділянки, ландшафтної групи або кімнатної композиції. Асортимент каталогу постійно поповнюється новими видами культур, включаючи найбільш рідкісні, унікальні та селекційні сорти. Ми пропонуємо купити голландське насіння Hem Genetics відмінної якості.

Багато сортів цього виробника були відзначені галузевими організаціями і професійними міжнародними організаціями. Справжнім проривом стали унікальні карликові декоративні рослини. Це голландське насіння таких квітів як петунія «Limbo» і «Mambo», пеларгонія «Nano» і сальвія «Raddy».

Вони забезпечать хорошу схожість і будуть довго радувати вишуканим цвітінням. Головною перевагою посадкового матеріалу від провідного голландського виробника, є хороша стійкість до українських погодно-кліматичних умов і більшості хвороб. Тривале зберігання голландського насіння квітів забезпечується ретельним відбором і розфасовкою.

Вигідні покупки поштою

Своїм покупцям ми пропонуємо максимально вигідні оптові та роздрібні покупки. Весь товар, представлений в каталозі, вирізняється ідеальним поєднанням доступної ціни і відмінної якості. За наявності питань досвідчені фахівці допоможуть вам визначитися з ідеальним сортом, розкажуть про умови посадки і вирощування обраної рослини. Це дозволить цілий рік насолоджуватися чудовими квітами на дачних ділянках і вдома. Доставляється голландське насіння поштою по Києву та іншим містам України протягом декількох днів.

Доставка і купити насіння Cherny по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Відгуки, Насіння Hem-Genetics

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :