Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Саджанці спрей троянд

Якщо ви хочете подарувати троянди в подарунок, але вважаєте за краще варіант з горщиком, мініатюрні спрей-троянди - ідеальний вибір. Вони можуть підтримуватися в контейнері або пересідати у відкритий грунт. Маленькі букети з спрей троянд є більш доступним вибором, ніж троянди з довгими стеблами. В саду, спрей троянди, як floribundas, будуть виробляти більше квітів, ніж багато інших рожеві кущі. Крім того, вони можуть бути дуже гарними і ароматними. Ви можете купити саджанці з кращих розплідників Європи. Це не живці з коренем, а щеплені рослини в контейнерах (ЗКС) або з відкритою кореневою системою (ВКС).

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ СПРЕЙ ТРОЯНД»


Троянда Orford Castle фото
Арт: 512292
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 60 шт.
Ціна Ціна за упаковку
149 95 грн.
Троянда Mimi Eden фото
Арт: 512138
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
39 95 грн.
Детальніше

Спрей троянди: посадка и уход. Доставка сеженцев спрей роз почтой

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити саджанці троянд в Києві, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити спрей троянди по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Відгуки, Спрей троянди

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :