Саджанці кімнатних троянд

Ви будете в захваті від кімнатних троянд. Більшість кущів настільки компактні, що їх часто продають в контейнерах для прикраси підвіконня. Кімнатні троянди квітнуть в приміщенні протягом тижня або двох. Їх слід висвітлювати люмінесцентними і лампами розжарювання лампами, чергуючи прохолодний білий і теплий білий світ (в співвідношенні 3 Вт флуоресцентної до 1 Вт лампи розжарювання). Також їх слід розміщувати на відкритому повітрі, щоб вони могли отримати сонце (п'ять або більше годин щодня), яке допоможе добре розвиватися. Вирішивши купити саджанці недорого, ви отримаєте продукт з кращих розплідників. Це не живці з коренем, а щеплені рослини в контейнерах або з відкритою кореневою системою (ВКС).

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ КІМНАТНИХ ТРОЯНД»


Троянда Sugar Baby фото
код: 512137
1 шт в упаковці
1
39 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Кімнатні троянди

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Хочу спробувати виростити троянду Sugar Baby в кімнатних умовах. Цікаво, що з цього вийде? Хто вже пробував?

відповісти на відгук

Кімнатні троянди: особливості вирощування. Доставка кімнатних троянд поштою

Незмінна цариця саду - троянда підкорила серця багатьох квітникарів настільки, що вони не бажають розлучатися з нею і взимку, надаючи перевагу вирощуванню навіть у квартирі. Кімнатні троянди вже давно перестали бути дивиною, а розмаїття сортів приводить у захват навіть найвибагливіших флористів.

У домашніх умовах вирощуються сорти від низькорослих до мініатюрних. Як і належить царським особам, кімнатна троянда примхлива, але забезпечивши правильний догляд за нею можна отримати чудову красивоквітучу рослину. Головні умови - розсіяне світло, температура не вище 26 ° С, достатня вологість, обприскування по необхідності.

З появою нових листочків полив підсилюють, влітку він повинен бути рясніше, взимку - більш поміркований, але ні в якому разі не можна допускати застою вологи. Підживлення кімнатна троянда вимагає в період появи бутонів - раз на два тижні - і до закінчення цвітіння. Пересаджувати квітку рекомендується раз на рік в лютому перед початком цвітіння, якщо ж бутончікі вже почали формуватися, краще вдатися до перевалювання рослини з меншого горщика в більший разом із землею. Так троянди зможуть уникнути стресу.

Після закінчення цвітіння, кімнатні троянди необхідно правильно обрізати для того, щоб в період спокою вони набралися сил і порадували пишним цвітінням в наступний сезон. Для цього залишають пагони висотою 10-15см, з трьома-п'ятьма нирками і переносять рослину в прохолодне приміщення з температурою 3-15°С.

Для висадки краще купити саджанці кімнатних троянд, оскільки вони краще вкорінюються. Взагалі розмножується ця рослина живцюванням, після нарізки живці поміщаються у воду або в пісок до появи корінців, а потім акуратно пересідають в горщики. При укоріненні у воді, одного разу налив в ємність воду, міняти її не слід, краще трохи доливати відстояну.

Сортів кімнатних троянд безліч, переконатися в цьому можна, переглянувши каталог інтернет магазину Флоріум. Тут пропонується купити кімнатні троянди, отримавши замовлення поштою в будь-якому місті України. Якість посадкового матеріалу з Голландії не викликає сумніву, а ціни радують, при цьому, продаж здійснюється як оптовими партіями, так в роздріб.

Ми пропонуємо цибулинні купити саджанці троянд недорого за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Доставка і купити кімнатні троянди по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).