Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Саджанці троянди Делбар

Троянди Делбар або троянди Дельбар (Delbard Roses, France) - здорові, витончені, соковитих забарвлень і з відмінними смужками, чудово ароматні і енергійно квітучі. Їх поміщають в «власний клас». Основні напрямки селекцій цих троянд - це колір і запах. Розарій незавершений без них! Тому вам слід купити хоча б один саджанець з французького розплідника. Його можна придбати недорого. Троянди поставляються в контейнерах, і як живець з коренем. З їх допомогою ви створювати огорожі, прикрашати стовпи або кущі, дивувати оточуючих неймовірно різноманітними бризками кольору.

«КУПИТИ САДЖАНЦІ ТРОЯНД ДЕЛБАР»


Троянда Imperatrice Farah фото
Арт: 512124
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 38 шт.
Ціна Ціна за упаковку
69 95 грн.
Троянда Camille Pissarro фото
Арт: 512264
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 22 шт.
Ціна Ціна за упаковку
69 95 грн.
Троянда Red Intuition фото
Арт: 512125
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 26 шт.
Ціна Ціна за упаковку
69 95 грн.

Троянди Делбар: широкий асортимент та доступні ціни. Купити саджанці троянд Делбар в Україні

Купити саджанці троянд недорого, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Продаж і Доставка троянди Делбар. по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Кременчук, Суми, Херсон, Луганськ, Чернігів, Одеса, Рівне, Полтава, Луцьк, Мелітополь, Черкаси Біла Церква, Хмельницький, Запоріжжя, Севастополь, Кіровоград, Житомир, Миколаїв, Чернівці, Ялта, Львів, Вінниця, Сімферополь.)

Відгуки, Троянди Делбар

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :