Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Пізні сорти винограду

Продаж пізніх сортів винограду починаєтся 5 грудня. В цей момент пропонуємо Вам купити ожину, журавлину, та інші саджанці плодових  які Ви отримаєте в вересні цього року. 

Виноград Атаман фото
Арт: 402032
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 76 шт.
Ціна Ціна за упаковку
74 95 грн.

Відгуки, Пізні сорти винограду


Пізні сорти винограду: кращі представники. Доставка пізніх сортів винограду поштою

Пізні сорти винограду - відмінний варіант для вирощування на присадибній ділянці, в саду або парковій зоні. Термін їх дозрівання становить в середньому від 150 днів. Перші плоди з'являються в середині і наприкінці серпня. Закінчують збір урожаю даного підвиду культури у вересні. Ягоди представленої рослини відрізняються чудовою стійкістю до заморозків. У зв'язку з чим, вони прекрасно зберігаються протягом практично трьох місяців. Плоди цих культур великі і смачні, завдяки чому вони неймовірно популярні у людей.

Про особливості вирощування рослини

Саджанці винограду пізніх сортів вкрай радять висаджувати восени. Відмінним варіантом стане період між настанням остаточних холодів і відходом тепла, це орієнтовно середина вересня. Деякі підвиди рослин радять вкутувати на зиму, так як вони погано переносять низькі температури. Хоча більшість з них можуть без проблем виносити морози до -15 градусів. У цьому випадку краще за все звертати увагу на сорт культури.

Рослина подібного типу не вимагає особливого догляду, але в той же час потребує і певних дій. Перше, що слід зробити перед придбанням матеріалу для посадки, необхідно знайти відповідну ділянку. Це надзвичайно важливо, оскільки виноград має властивість розростатися, і щоб надалі вам не знадобилося його пересаджувати, підшукайте йому підходящу ділянку. Деякі садять паростки біля паркану, у когось він росте біля будинку, а хтось ним прикрашаємо арку. Як би там не було, забезпечте йому максимальну свободу і простір, де він зможе розкинути свої гілки.

Купити щеплені саджанці винограду покупець може у нас. Ми пропонуємо вам унікальну можливість відшукати підходящий варіант вже готових паростків для висаджування. Вони вирізняються високою якістю, приголомшливим урожаєм, чудово приживаючись практично в будь-яких умовах.

Грунт для пізніх сортів не має значення. Вони ростуть практично в будь-яких умовах, але разом з тим не люблять болотистих місцевостей. Тому забезпечте їм відведення зайвої вологи, щоб коріння не перегниваkj. У зв'язку з такою особливістю культури, полив також радять проводити нечасто.

Купити саджанці пізніх сортів винограду швидко і легко ви можете на сторінках нашого порталу. Ми пропонуємо оптимальні ціни, відмінний вибір і зручний інтерфейс для швидкого пошуку потрібного товару. Все це дозволить вам заощадити час і гроші, отримавши при цьому потрібний продукт для вирощування.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :