Саджанці китайських півоній

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ КИТАЙСЬКИХ ПІВОНІЙ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Китайські півонії

Залишити відгук
Рейтинг: 4.8/5 14 голоса

Очень красивые сорта! Своих денег стоят однозначно!!! Буду покупать еще, только место освобожу) пока присматриваюсь)

відповісти на відгук

Замовляла собі і мамі саджанці Pink Water-lily Rou Fu Rong, виросли гарно обидві, вже не дочекаюся коли зацвітуть. Магазину спасибі.

відповісти на відгук

Вдячна за відмінні саджанці півоній, цибулини лілій і гладіолусів. Рада, що знайшла ваш магазин.

відповісти на відгук

Замовила сабі саджанці Baiyuan's Red Clouds Bai Yuan Hong Xia, Peachblossom Covered with Snow Xue Ying Tao Hua, спасибі за знижки та відповідну якість у всьому.

відповісти на відгук

Спасибі Флоріум за саджанець гарної півонії. Дуже задоволена своїми замовленнями. Часто замовляю тут акційні товари, хороші знижки.

відповісти на відгук

Спасибі за хороші саджанці півоній. Прижилися всі, ще не квітли, але виросли гарно.

відповісти на відгук

Сразу хочу за большой выбор поблагодарить. Впереди Новый год - у мужа выпросила себе подарок - вот оформляю предзаказы))) Флориуму спасибо за бонусы, ими могу часть покупки будущей оплатить.

відповісти на відгук

Замовляла тут саджанець тепер вже мого любимчика Green Jade Lu Mu Ying Yu. Дуже незвичайно квітне, вдячна Флоріум за хороший саджанець, не шкодую що замовила його.

відповісти на відгук

Нарешті отримала свої саджанці півоній Burning Colors Ni Hong Huan Cai і Snow Tower Xue Ta. Спасибі Флоріум, все добре, тільки трохи зачекалася своїх саджанців.

відповісти на відгук

Півонії по таким цінам не всім по кишені, довелося трішки відкладати. Але все ж замовила собі цю красу. Виросли гарно, я задоволена. І цвіли красиво, не пошкодувала за свої витрачені гроші. Дякую інтернет-магазину.

відповісти на відгук

Китайські півонії: купити саджанці для посадки

Коли цвіте китайська півонія, що зазвичай відбувається в травні та червні, сад нагадує земний рай. На одному кущі з'являється кілька сотень великих поодиноких квіток у відтінках рожевого, білого, червоного і жовтого. Завершенням ідилії є приємний аромат. Китайські деревоподібні півонії також є хорошими кімнатними рослинами. Ці багаторічники, посаджені в привабливий контейнер, прикрашають балкони або тераси.Саджанці китайський півоній

Найбільш частим мешканцем саду є китайська півонія (paeonia lactiflora). Її вирощування дуже популярне в нашій країні. Півонії - це багаторічники, підземну частину яких складають потовщені бульбові коріння, надземну - стебло з листям і квітами. Потовщені корені в основному використовуються для зберігання поживних речовин. Листя і квітки півонії великі та складні.

Оскільки півонії світлолюбні, вони добре ростуть і рясно цвітуть в місцях, захищених від вітру і сонця. Китайські деревоподібні півонії люблять глинисто-піщані ґрунти, глибоко культивовані та з високим вмістом гумусу. На легших субстратах квіти розростаються швидше, своєю чергою, на важких - цвітуть рясніше. Найкраще ці чагарники себе почувають, коли сусідять з листяними декоративними деревами.

Сорти китайських півоній

Китайські півонії дуже рідко з'являються в садах у вигляді чистого виду, оскільки набагато привабливішими є їх численні сорти. Через великі відмінності в будові квітів і незвичайній різноманітності видів, для зручності ідентифікації рослини були розділені на кілька основних груп:

  • Поодинокі - мають квіти з одним колом пелюсток і центром, заповненим тичинками;

  • Напівповні з квітами, що мають широкі зовнішні пелюстки, 2 - 3 оцвітини, в середній частині знаходяться тичинки;

  • Повні півонії - повністю заповнені широкими пелюстками.

  • Японські півонії - з квітами, що мають один або кілька оцвітин, широкі зовнішні та численні, вузькі, короткі, внутрішні тичинкові пелюстки, часто мають різне забарвлення.

  • Анемоноподібні півонії складаються повністю з широких, зовнішніх пелюсток.

Залежно від терміну цвітіння сорти діляться на:

  • Ранні - в кінці травня і початку червня;

  • Середньоранні - в червні;

  • Пізні - в кінці червня.

Ви можете купити китайські півонії наступних найбільш популярних сортів:

  • Pastelegance - це різновид з повними квітами в кремово-пастельних кольорах (у світло-рожевому відтінку) і діаметром до 20 см. Пелюстки ніжні, але щільні, з неправильними краями. Рослина цвіте в середині сезону. Квітки Pastelegance розташовані на товстих, міцних пагонах. Вони виділяють приємний запах. Півонія досягає висоти близько 75-80 см. Сорт був інтродукований в 1989 році відомим американським селекціонером Біллом Сейдлом.

  • Рока Fresh Pink - прекрасний деревоподібний сорт півонії, який слід вирощувати в саду. Його може бути важко знайти в розпліднику, але у людей, які спеціалізуються на півоніях, він буде. Квітки в основному білі або світло-рожеві з темно-бордовими вкрапленнями на пелюстках. Існують деякі відмінності в формі та забарвленні бутонів. Деякі саджанці з цієї групи мають червоне листя на початку літа.

Китайська півонія цвіте в травні та червні. Є також сорти, які повторюють цвітіння восени. Численні види відрізняються між собою забарвленням квітів і ступенем їх заповнення. Наприклад, японський деревоподібна півонія під час цвітіння покривається величезною кількістю великих квітів. Дуже приємно при цьому пахне. Корисно знати, що квіти чагарникової півонії їстівні та можуть прикрашати торти, їх можна додавати в салати та робити варення. Бутони також варто використовувати як привабливі прикраси столу.

Всі сорти півоній вимагають живильного середовища. Вони люблять землю родючу, гумусову, збагачену компостом або ферментованим добривом. Рекомендується регулярний полив в період зростання і цвітіння. Також слід пам'ятати, що в осінньо-зимовий період їм не подобається вологий ґрунт і стояча вода.

Де замовити китайські півонії

Півонія - один з найкрасивіших і найефектніших багаторічників, вирощених в саду. Він має дуже декоративні квіти та універсальне використання. Рослина проста у вирощуванні та довговічна, оскільки на одному місці вона може рости 15-20 років, переносячи сильні морози. Вас приваблює ця рослина? Замислюєтеся, де замовити китайські півонії? Ви потрапили за адресою.

Купівля саджанців півоній - це вигідне придбання. Правильно запліднені та доглянуті рослини дають прекрасне, щорічне, рясне цвітіння. На одному багаторічному кущі може бути до 50 кольорів! Обрізати півонії слід перед відкриттям бутонів, тоді вони стоять у вазі до 2 тижнів!