Курячий послід гранульований

Курячий послід - це чудове органічне добриво. Пташиний послід вважається найціннішим з усіх видів органічних добрив. По дії на урожай в рік внесення пташиний послід близький до мінеральних добрив. Але, завдяки поступовому вивільненню і високої концентрації органічних компонентів, він продовжує впливати на врожай і в наступні два-три роки, тобто має таку властивість, як післядія. За хімічним складом перепелячий послід в три - чотири рази багатший, ніж гній великої рогатої худоби. Але використовувати його в чистому вигляді не можна, інакше це призведе до опіків, захворювання і загибелі рослин.

«КАТАЛОГ КУРЯЧОГО ПОСЛІДУ »


Відгуки, Курячий послід

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

Заказала 4 упаковки "Курник" - уже получила. Порадовала скидка на покупку 4 пачек, да еще плюс доставка быстрая! Спасибо!

відповісти на відгук

Буду брать еще - хороший помет. Сухой, гранулированный. Развожу водой и подливаю помидоры.

відповісти на відгук

Ну наконец-то его начали продавать! Раньше у соседки выпрашивала, теперь закупаю на Флориум юа и все удобно и разы проще в подкормке!

відповісти на відгук

Курячий послід: купити за доступною ціною

Купити курячий послід необхідно для підгодівлі будь-яких рослин. Цей натуральний компонент використовується в аграрному господарстві з незапам'ятних часів. Він неймовірно корисний практично для будь-яких культур, наповнюючи їх великою кількістю азоту. У той же час, зауважимо, що в чистому вигляді як добриво він не використовується. Через досить високу концентрацію того самого азоту, він може бути небезпечним для кореневищ. Тому з нього готують компост, який в результаті придатний до використання. Придбати готовий курячий послід в Україні ви можете на сторінках нашого веб порталу. Ми пропонуємо оптимальні ціни на весь спектр товарів.

Як правильно вносити добриво

Підживлення рослини даними добривом поза сумнівом потрібна. Одночасно багато хто боїться використовувати продукцію, так як при неправильній переробці, вона фактично може спалити всі культури на ділянці. В результаті, найкраще купувати вже готові компоненти, які продаються в каталогах магазину. Так, наприклад, ви можете купити курячий послід в гранулах. Його зручно розподіляти на обраній площі. Крім того, він швидко і легко всмоктується в землю.

Вносять добрива такого роду найчастіше восени. Головна мета такого підживлення - допомогти землі відновити свої корисні властивості. Прибравши врожай, курячий послід рівномірно вносять по поверхні грунту.

Придбання готового посліду не складе проблеми

Інтернет магазин «Флоріум» пропонує вам великий вибір органічних добрив. У нас ви можете замовити товар, як оптом, так і в роздріб, що дозволить вам придбати відповідну кількість продукції за один раз, заощадивши при цьому час. Ви можете придбати садовий інвентар та курячий послід в Києві або будь-якому іншому місті. Продаж здійснюється по всій країні. У картках товару ви можете почитати про посадку, догляд за рослиною, а також ознайомитися з відгуками і фото.