Перепелиний послід

Перепелиний послід - це чудове органічне добриво. Пташиний послід вважається найціннішим з усіх видів органічних добрив. По дії на урожай в рік внесення пташиний послід близький до мінеральних добрив. Але, завдяки поступовому вивільненню і високої концентрації органічних компонентів, він продовжує впливати на врожай і в наступні два-три роки, тобто має таку властивість, як післядія. За хімічним складом перепелячий послід в три - чотири рази багатший, ніж гній великої рогатої худоби. Але використовувати його в чистому вигляді не можна, інакше це призведе до опіків, захворювання і загибелі рослин.

«КАТАЛОГ ПЕРЕПЕЛИНОГО ПОСЛІДУ»


Відгуки, Перепелиний послід

Залишити відгук
Рейтинг: 4.8/5 5 голоса

Уже получила - хорошее удобрение. Весной будем подкармливать рассажу. Флориум рекомендую. Если появится в наличии еще - обязательно куплю!

відповісти на відгук

В первый раз не правильно развела и немного подпалила((( но ошибка моя( Потом соседка рассказала, что к чему и теперь пользуюсь постоянно. Только вот сейчас хотела заказать и в наличии не было(

відповісти на відгук

Брал и перепелиный и куриный. Особой разницы не заметил на результате. Гранулы хорошие и там и там.

відповісти на відгук

Очень выручили в прошлом году, когда наш "поставщик" решил избавиться от перепелок. Заказывали здесь, а вот в этом году так и не вышло купить, пришлось удобрять удобрениями. Но тоже результатом довольны, да и цен не такая кусучая, если бы на рынке брали. Спасибо!

відповісти на відгук

Перепелиний послід: купити в інтернет магазині

Пташиний послід, мабуть - одне з найвідоміших органічних добрив. Воно недороге і при цьому володіє досить великою кількістю корисних речовин. Субстрат такого типу відмінно підходить для підживлення рослин різного типу. І до окремої категорії потрібно віднести перепелиний послід. Він, як і всі добрива такого роду, вирізняється високим вмістом азоту, який позитивно впливає на ґрунт і кореневища рослин. Одночасно, в чистому вигляді його не радять використовувати, так як субстрат відрізняється великим вмістом кислоти.

Переваги підгодівлі даного типу

Купити перепелиний послід в готовому вигляді покупець може на сторінках нашого веб порталу. Перевагою даного методу підгодівлі називають велику кількість корисних речовин в компонентах. Правильно підготовлений послід має потрібну кількістю фосфору й азоту. В результаті, він, як ніхто інший, позитивно впливає на врожайність і подальший розвиток культур. Перепелиний послід як добриво використовується для швидкого росту рослин. Завдяки тому, що він швидко переробляється і засвоюється в грунті, культури відповідно швидше отримують і потрібні мікроелементи. Крім того, дане добриво відновлює ґрунт і допомагає позбутися бур'янів.

Про внесення субстрату

Вносять послід після збору врожаю, восени або в кінці літа. Рівномірно розподіляючи субстрат, його наносять на поверхню грунту або закладають у підготовлені лунки. Готове добриво можна сміливо вносити в землю, не піклуючись про кількість внесеного продукту.

Купити садовий інвентар і Перепелиний послід в Києві можна в нашому інтернет магазині «Флоріум». Ми пропонуємо доставку в столиці, а також в інші міста України будь-яким поштовим перевізником. Продаж проводиться оптом і в роздріб. Замовити продукцію можна в картці товару. Тут же ви можете порівняти ціни, почитати відгуки і ознайомитися з фото продукту.