Перепелиний послід

Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Перепелиний послід - це чудове органічне добриво. Пташиний послід вважається найціннішим з усіх видів органічних добрив. По дії на урожай в рік внесення пташиний послід близький до мінеральних добрив. Але, завдяки поступовому вивільненню і високої концентрації органічних компонентів, він продовжує впливати на врожай і в наступні два-три роки, тобто має таку властивість, як післядія. За хімічним складом перепелячий послід в три - чотири рази багатший, ніж гній великої рогатої худоби. Але використовувати його в чистому вигляді не можна, інакше це призведе до опіків, захворювання і загибелі рослин.

«КАТАЛОГ ПЕРЕПЕЛИНОГО ПОСЛІДУ»Перепелиний послід: купити в інтернет магазині

Пташиний послід, мабуть - одне з найвідоміших органічних добрив. Воно недороге і при цьому володіє досить великою кількістю корисних речовин. Субстрат такого типу відмінно підходить для підживлення рослин різного типу. І до окремої категорії потрібно віднести перепелиний послід. Він, як і всі добрива такого роду, вирізняється високим вмістом азоту, який позитивно впливає на ґрунт і кореневища рослин. Одночасно, в чистому вигляді його не радять використовувати, так як субстрат відрізняється великим вмістом кислоти.

Переваги підгодівлі даного типу

Купити перепелиний послід в готовому вигляді покупець може на сторінках нашого веб порталу. Перевагою даного методу підгодівлі називають велику кількість корисних речовин в компонентах. Правильно підготовлений послід має потрібну кількістю фосфору й азоту. В результаті, він, як ніхто інший, позитивно впливає на врожайність і подальший розвиток культур. Перепелиний послід як добриво використовується для швидкого росту рослин. Завдяки тому, що він швидко переробляється і засвоюється в грунті, культури відповідно швидше отримують і потрібні мікроелементи. Крім того, дане добриво відновлює ґрунт і допомагає позбутися бур'янів.

Про внесення субстрату

Вносять послід після збору врожаю, восени або в кінці літа. Рівномірно розподіляючи субстрат, його наносять на поверхню грунту або закладають у підготовлені лунки. Готове добриво можна сміливо вносити в землю, не піклуючись про кількість внесеного продукту.

Купити садовий інвентар і Перепелиний послід в Києві можна в нашому інтернет магазині «Флоріум». Ми пропонуємо доставку в столиці, а також в інші міста України будь-яким поштовим перевізником. Продаж проводиться оптом і в роздріб. Замовити продукцію можна в картці товару. Тут же ви можете порівняти ціни, почитати відгуки і ознайомитися з фото продукту.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :


Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Mage_Core_Model_Config_Element' is not allowed in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0