Рідкі добрива

Рідкі добрива - це мінеральні або органічні речовини, які випускаються і вносяться в ґрунт в рідкому вигляді. Рідке добриво має низку переваг: воно містить дуже точне дозування; рослини відразу ж засвоюють їх, добрива діють швидко, і результати помітні вже через кілька днів. Часто ці розчини без запаху і кольору, вони не залишають плям. Живильні речовини представлені у вигляді однорідного розчину, але їх консистенція занадто висока, щоб використовувати добриво в чистому вигляді, його потрібно розводити водою.

«КАТАЛОГ РІДКИХ ДОБРИВ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Рідкі добрива

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 24 голоса

Замовляла кілька різновидів для своїх кімнатних рослин, квіти гарно ростуть після підживки, дякую.

відповісти на відгук

Пользуюсь круглый год, и зимой и летом. Заказывать стала на флориуме в последние два года, как начала покупать цветы, так и заодно и удобрения - цены доступные. Спасибо Магазину!

відповісти на відгук

Много новинок - купила небольшие упаковки - опробуем. Хотя все удобрения по своему- хороши, вопрос, что больше подходит конкретному виду растений. Флориум Юа спасибо за хорошие цены и целостность и быструю доставку.

відповісти на відгук

Цены доступные, а качество - то, что я брала - хорошее. Но здесь важно подобрать то, что нужно именно вашему растению, поскольку даже самое качественное удобрение, может как помочь, так и навредить. поэтому важно читать инструкцию производителя!

відповісти на відгук

Покупала несколько разнообразных производителей и особой разницы не заметила. важно, что все они работают- удобрения. Теперь особо не трачусь на дорогие

відповісти на відгук

Каждый год собираю шикарный урожай! Раньше такого не было, с удобрениями все изменилось!

відповісти на відгук

Спасибі за добриво для фіалок, мої квіти почали активно розвиватися, цвісти. Ожили дуже швидко.

відповісти на відгук

И удобрения купила и подарок получила. Спасибо за такой приятный промокод - 10 луковиц весенних очень кстати.

відповісти на відгук

Экономные расход, как по мне, для жидких удобрений. И видно сразу, впиталось или нет. Я отдаю предпочтение жидким мне они больше нравятся чем гранулированные.

відповісти на відгук

Брала универсальное удобрение для всех фикусов в доме. Говорят, что так нельзя, но я вижу, что можно Не зря оно универсальное. Спасибо за хорошее качество и за консультацию!

відповісти на відгук

Рідкі добрива для кімнатних рослин. Використання рідких добрив в саду

Багато власників дачних ділянок і цінителі кімнатних рослин знають, що для догляду за ними найкраще купити рідкі добрива в Україні. Систематичне внесення даних елементів у грунт гарантовано покращує його структуру, підвищує показники водо-, повітропроникності, знижує рівень кислотності і може посилити газообмін. До їх складу включається максимальне число поживних речовин, які необхідні для росту різних культур. Найбільшого поширення серед садівників отримали рідкі органічні добрива для рослин. Як правило, до їх складу входить гній, фекалії, послід птахів, торф, компост. Ці елементи сприяють виділенню вуглекислого газу, який життєво необхідний для більшості квітів та овочів. Крім цього вони є хорошим джерел живлення для коренів і цибулин і активізують біологічні процеси, що відбуваються в грунті. Рідкі мінеральні добрива містять корисні для багатьох культур мікро- і макроелементи, гумінові кислоти. Вони надають сприятливий вплив на засвоєння рослинами всіх корисних компонентів з грунтового покриву. Для отримання хороших урожаїв в нечорноземних зонах, а також на дерево-підзолистих грунтах кращим вибором буде використовувати рідкі комплексні добрива для рослин. Вони являють собою набір спеціальних різновидів добрив. До їх складу входять калійні, фосфорні, азотні компоненти, які надають незамінну допомогу на будь-якій дачній ділянці.

Рідкі добрива - продаж оптом і в роздріб

Інтернет магазин Флоріум пропонує купити рідке добриво для рослин відмінної якості за прийнятною ціною. У зручному каталозі ви знайдете все необхідне для швидкого розвитку і росту дачних і кімнатних культур. Полегшити вибір потрібного товару, що допомагає стимулювати ріст рослин, допоможуть кваліфіковані співробітники порталу. Доставка добрив по Києву та іншим регіонам України здійснюється поштою.

Купити рідкі добрива можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині садового інвентарю. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка і купити Рідкі добрива по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква)