Рідкі добрива

Рідкі добрива - це мінеральні або органічні речовини, які випускаються і вносяться в ґрунт в рідкому вигляді. Рідке добриво має низку переваг: воно містить дуже точне дозування; рослини відразу ж засвоюють їх, добрива діють швидко, і результати помітні вже через кілька днів. Часто ці розчини без запаху і кольору, вони не залишають плям. Живильні речовини представлені у вигляді однорідного розчину, але їх консистенція занадто висока, щоб використовувати добриво в чистому вигляді, його потрібно розводити водою.

«КАТАЛОГ РІДКИХ ДОБРИВ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Рідкі добрива

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 8 голоса

Нравятся удобрения для орхидей. беру постоянно. Спасибо, что можно докупить на сайте не только сами саженцы, но и разного по мелочи.

відповісти на відгук

Хорошие цены - всегда заказываю здесь удобрения вместе с основным заказом. Честно сказать, что лучше, пока особо не определилась - все по своему хороши. Да и на плохие как-то не попадала. Беру средней ценовой категории.

відповісти на відгук

Уважаемый "Флориум", прошу в ассортимент удобрений добавить препараты на основе хелата железа (легко усваивается растениями). Бывает, что есть проблемы с почвой или погодные условия такие, и растения становятся желтыми, бесцветными листья. Это часто встречается у винограда, восточных лилий, страдают и ОТ-гибриды. Тогда приходится спасать и бегать искать чем обработать. Хочется, чтобы с заказом пришли и эти препараты. Было бы удобней.

відповісти на відгук

Удобно использовать вместе с поливом. Хороший выбор на флориум юа. спасибо!

відповісти на відгук

Отдаю предпочтение редким удобрениям, за исключением некоторых видов флориум профи. А так все устраивает и удобно использовать. Особенно для кустов и цветов.

відповісти на відгук

Удобно разводить и подкармливать. Для высадки больше нравится именно сухие. Но это каждому свое. Здесь отличный выбор для любого растения и на любой бюджет. Спасибо!

відповісти на відгук

Брала удобрения и для орхидей, и для питуний, и мистер цвет витаминный) Все работает - результат виден. Раньше думала, что это бестолковая трата времени, но сейчас понимаю, что сильно ошибалась.

відповісти на відгук

Рідкі добрива для кімнатних рослин. Використання рідких добрив в саду

Багато власників дачних ділянок і цінителі кімнатних рослин знають, що для догляду за ними найкраще купити рідкі добрива в Україні. Систематичне внесення даних елементів у грунт гарантовано покращує його структуру, підвищує показники водо-, повітропроникності, знижує рівень кислотності і може посилити газообмін. До їх складу включається максимальне число поживних речовин, які необхідні для росту різних культур. Найбільшого поширення серед садівників отримали рідкі органічні добрива для рослин. Як правило, до їх складу входить гній, фекалії, послід птахів, торф, компост. Ці елементи сприяють виділенню вуглекислого газу, який життєво необхідний для більшості квітів та овочів. Крім цього вони є хорошим джерел живлення для коренів і цибулин і активізують біологічні процеси, що відбуваються в грунті. Рідкі мінеральні добрива містять корисні для багатьох культур мікро- і макроелементи, гумінові кислоти. Вони надають сприятливий вплив на засвоєння рослинами всіх корисних компонентів з грунтового покриву. Для отримання хороших урожаїв в нечорноземних зонах, а також на дерево-підзолистих грунтах кращим вибором буде використовувати рідкі комплексні добрива для рослин. Вони являють собою набір спеціальних різновидів добрив. До їх складу входять калійні, фосфорні, азотні компоненти, які надають незамінну допомогу на будь-якій дачній ділянці.

Рідкі добрива - продаж оптом і в роздріб

Інтернет магазин Флоріум пропонує купити рідке добриво для рослин відмінної якості за прийнятною ціною. У зручному каталозі ви знайдете все необхідне для швидкого розвитку і росту дачних і кімнатних культур. Полегшити вибір потрібного товару, що допомагає стимулювати ріст рослин, допоможуть кваліфіковані співробітники порталу. Доставка добрив по Києву та іншим регіонам України здійснюється поштою.

Купити рідкі добрива можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині садового інвентарю. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка і купити Рідкі добрива по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква)