Саджанці та кореневища ковили

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ КОВИЛ»


Відгуки, Ковила

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Купувала цей сорт - Ковила Ponny Tails. Прийшла в горщику р9. Посадила під зиму на клумбу. Трава пухнаста, як хвостик поні. Вона красиво майорить на вітрі і помітно виділяється на тлі інших рослин. Дуже задоволена покупкою.

відповісти на відгук

Купити саджанці і кореневища ковили в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Саджанці та кореневища ковилиОблаштування ділянки вдома не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо вам купити траву ковила і саджанці багаторічників поштою, які доповнять палісадник, паркову зону і сад. Добре поєднуються з іншими бордюрними рослинами.

Опис

Ковила (Stipa) - рід багаторічних трав'янистих рослин сімейства Злаки (Тонконогі). До роду відносяться більше 400 видів рослин, поширених у всіх позатропічних зонах земної кулі. Це степові і напівпустельні рослини, що володіють коротким кореневищем, з якого виростає величезний пучок згорнутого в трубку жорсткого листя дуже схожого на дріт. Деякі види з них (ковила Лессінга, ковила волосиста) є охоронюваними, і входять до Червоної книги України.

Ковила периста і його сорти з красивими, пір'ястими мережами (Stipa pulcherrima, Stipa pennata і Stipa stenophylla) - введені в культуру в якості декоративних рослин. Сорти, особливо stipa Pony Tails, з ніжними ворсистими квітками і шовковистим ниткоподібними стеблами висаджують куртинами і одиночними просадками на відкритих місцях. Рослину також використовують при формуванні рокаріїв і альпійських гірок серед невисоких засухостійких рослин інших видів. Суцвіття нерідко використовують в зрізку для створення сухих і живих квіткових композицій.

Які види і сорти купити?

В каталозі FLORIUM ви легко зможете вибрати рослини по потрібних параметрах. Так, в категорії «Саджанці та кореневища ковили» представлені як дешеві сорти, так і за преміум ціною. Зручна система фільтрації дозволить уточнити свій вибір по найрізноманітніших характеристикам. Ви без зусиль знайдете в нашому інтернет магазині ковила Волосатик (степова рослина), а також інші види і сорти з фото:

 • К. периста
 • К. декоративна
 • К. гігантська
 • К. волосовидна
 • К. плюмозус
 • К. Лессінга
 • К. Ponny Tails

Купити саджанці і кореневища ковили дешево можна в нашому інтернет-магазині, а також оформити доставку поштою з Києва в будь-яке місто України.

Посадка рослини після покупки

Посадку і пересадку саджанців у відкритий грунт здійснюйте навесні, в кінці літа і восени.

 • Рослину висаджують на сонячних, сухих місцях.
 • Віддає перевагу ковила добре дренованим, пухким, некислим грунтам.
 • Не любить перезволоження. Зимостійка.
 • Розмножується насінням і вегетативно. Розподіл куща краще проводити навесні.
 • Добре переносячи посуху, ковили потребує сухих відкритих пагорбів, степових луків, кам'янистіих розсипів і скель.

Як замовити саджанці і кореневища ковили поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці в Україні (Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Щоб прикрасити незвичайними багаторічниками свій сад варто тільки оформити замовлення.