Саджанці та кореневища ковили

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ КОВИЛ»


Ковила Ponny Tails фото
код: 358001
1 шт в упаковці
44,95 грн.
Нема в наявності

Ковила: види і сорти. Доставка саджанців ковили поштою

Ковила - стнове море

Ковила (Stipa) - рід багаторічних трав'янистих рослин сімейства Злаки (Мятликові). До роду відносяться більше 400 видів рослин, поширених у всіх поза тропічних зонах земної кулі. Це степові і напівпустельні рослини, що володіють коротким кореневищем, з якого виростає величезний пучок згорнутих у трубку жорстких листків дуже схожих на дріт. Деякі види з них (ковила Лессінга, ковила волосистий) є охоронюваними, і входять до Червоної книги України

Ковила периста та її сорти з красивими, пір'ястими мережами (Stipa pulcherrima, Stipa pennata і Stipa stenophylla) - введені в культуру в якості декоративних рослин. Ковила, особливо stipa Pony Tails, з ніжними ворсистими квітками і шовковистим ниткоподібними стеблами висаджують куртинами і одиночними просадками на відкритих місцях. Рослину також використовують при формуванні рокаріїв та альпійських гірок серед невисоких посухостійких рослин інших видів. Суцвіття нерідко використовують в зрізці для створення сухих і живих квіткових композицій. Найвідоміші види ковилу, які можна купити:

  • волосоподібна;
  • галечникова;
  • кавказька;
  • волосистолисткова;
  • Клеменца;
  • гобійська;
  • тянь-шанська;
  • Лессінга;
  • прекрасна;
  • периста.

Посадка, догляд, розмноження

Рослину висаджують на сонячних, сухих місцях. Віддає перевагу ковила добре дренованому, пухкому, некислому грунту. Не любить перезволоження. Зимостійкий. Розмножується насінням та вегетативно Розподілом куща краще проводити навесні. Добре переносячи посуху, ковиль воліє до сухих відкритих пагорбів, степових лук, кам'янисті розсипів і скель.

Купити ковилу за вигідною ціною оптом пропонує наш інтернет магазин. Замовлення може бути відправлено поштою по Україні або доставлено кур'єром у Києві. Фото продаваних сортів ковилу та відгуки наших клієнтів представлені на веб-сторінці.

Ми пропонуємо багаторічники для саду за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Відгуки, Ковила

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса
Irina,

Купувала цей сорт - Ковила Ponny Tails. Прийшла в горщику р9. Посадила під зиму на клумбу. Трава пухнаста, як хвостик поні. Вона красиво майорить на вітрі і помітно виділяється на тлі інших рослин. Дуже задоволена покупкою.

відповісти на відгук